Aký MMA bojovník sa stane prvým pokerovým ambasádorom?

Zápasy MMA sa za posledné roky stali celosvetovým fenoménom. Tento šport kombinuje niekoľko druhov bojového umenia ako je box, brazílske jiu-jitsu alebo grappling. Vďaka svojej atraktivite a všadeprítomnej atmosfére si získal pozornosť miliónov fanúšikov zo všetkých kútov sveta.

Niet preto divu, že sa takáto športová udalosť vždy teší prítomnosti veľkých sponzorov. A práve najväčšia pokerová herňa PokerStars sa rozhodla rozšíriť svoje rady športových hviezd, ktoré sú ambasádormi tejto spoločnosti. Predtým medzi ne patrili napríklad futbalisti Ronaldo a Neymar, alebo tiež Rafael Nadal, ktorý bol prvým tenistom, čo hral vo farbách Pokerstars.

Táto najznámejšia pokerová herňa sa neustále snaží predstaviť kartovú hru poker širšiemu spektru záujemcov, ktorí napríklad s touto hrou nemajú žiadne skúsenosti, ale chcú začať. Nie je žiadnym tajomstvom, že základné pravidlá pokeru sa môže naučiť naozaj každý.

Z toho dôvodu spoločnosť Pokestars naverbovala do svojho tímu nie len jedného, ale rovno tri dobre známe tváre účinkujúce v MMA. Sú nimi zápasníci Daniel Cornier a Johnny Walker, tým tretím je populárny hlásateľ a bývalý zápasník Bruce Buffer.

Najmä Daniel Cornier je veľmi zvučným menom, pretože sa môže pýšiť titulom UFC šampióna v ťažkej váhe. Sám prezradil, že k pokeru má veľmi dobrý vzťah, pretože vidí veľa podobností medzi touto kartovou hrou a zápasením v Oktagone:

„Majú toľko spoločného… Všetko je to o načasovaní.  Ak sa unáhlite a budete zbrklí, vaša show skončí skôr, než vôbec začne. “

Zápasy v zmiešaných bojových umení získavajú popularitu aj v Českej republike, kde je za najväčšiu hviezdu považovaný Karlos „Terminátor“ Vémola. Vedeli ste, že tento český zápasník začínal ako vyhadzovač v nočných kluboch v Londýne?

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. | Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát. | Nadmerné hranie prináša so sebou aj možné zdravotné riziká.