Chcete začať ihneď s podnikaním? Kúpte si ready made spoločnosť

Ak ste sa rozhodli podnikať prostredníctvom spoločnosti s ručením obmedzeným, ale nemáte dostatok času, ba dokonca ani náladu chodiť po úradoch, aby ste vybavili všetko potrebné, môžete využiť služby špecializovaných firiem. Čo všetko vám taká firma ponúkne? V prvom rade úsporu času.

Špecializované spoločnosti sú schopné zabezpečiť celý proces založenia spoločnosti s ručením obmedzeným, jej zápis do obchodného registra, ale aj registráciu na jednotlivých úradoch, a to v pomerne krátkej dobe. Ak nechcete čakať vôbec, najjednoduchším variantom, ako začať s podnikaním, je kúpa s.r.o., respektíve ready made spoločnosti.

Čo je to ready made s.r.o.?

Pokiaľ do vyhľadávača zadáte „s.r.o. na predaj „či“ predaj s.r.o. platca DPH „, ako prvé sa vám ponúknu takzvané ready made spoločnosti. Ide o už založené spoločnosti, ktoré sú pripravené na predaj. Čo všetko taká ready made s.r.o. ponúka? Poteší vás, že už má splatené základné imanie, je zapísaná v obchodnom registri, má živnostenské oprávnenie a je registrovaná k dani z príjmov právnických osôb. Ak si ready made spoločnosť kúpite, dôjde akurát k zmene spoločníka a konateľa.

Aké výhody má ready made spoločnosť?

Prednou výhodou je, že akonáhle kúpite ready made spoločnosť, môžete okamžite začať s podnikaním, a to hneď po podpísaní zmluvy. Spoločnosť nemá žiadnu históriu, teda vôbec sa s ňou nijako nepodnikalo, a tak nemá nedoplatky na DPH, ani žiadne iné dlhy. Spoločnosť je úplne čistá a len čaká na to, až si ju kúpite a začnete rozvíjať svoj biznis.

Jednou zo špecializovaných firiem, ktoré ponúka s.r.o. na predaj, je incorporated.sk, ktorá ponúka naozaj pestrú škálu spoločností, rýchle vybavenie a hlavne vám garantuje bezdlžnosť predávanej firmy. Vyberte si teda konkrétnu spoločnosť, pošlite si žiadosť o jej zakúpenie a začnite pokojne hneď zajtra s podnikaním. Aké jednoduché.