Najlepšie repasované diely pre vaše auto

Ani jeden automobil vám nevydrží na veky vekov a práve preto by ste si mali dávať pozor na to, aby ste váš automobil udržali čo najdlhšie na cestách. Keď už sa začnú kaziť malé drobnosti, budete musieť hľadať nové. Nestretnete sa však so žiadnym problémom. Čo ale keď sa začnú kaziť také dôležité súčasti ako turbodúchadlo, brzdový strmeň a servoriadenie? Vtedy už treba začať premýšľať, ako tento problém vyriešiť. Ako to vyriešiť? Jednoducho, kúpte repasované diely.

Repasované turbodúchadlo

Turbodúchadlá patria k dôležitým súčastiam dieselového motora. Akonáhle sa začnú kaziť, zvyšuje sa riziko nebezpečenstva dopravnej nehody. Ak pociťujete, že vaše turbodúchadlo nie je v poriadku, zavolajte si na obhliadku svojho automechanika. Laickým okom nezistíte chyby v turbodúchadlách. Dokáže ich určiť len automechanik, ktorí má bohatú prax.

V prípade, že máte potvrdené, že vaše turbodúchadlo je poškodené, skúste sa rozhodnúť pre repas turbodúchadiel. Výjde vás lacnejšie ako nové turbodúchadlo a prakticky v tom nebude žiadny rozdiel. Rozdiel bude iba v cene. Repasované turbodúchadlo bude plne funkčné bez akýchkoľvek porúch.

Repasované brzdové strmene

Keď nie sú brzdy v 100% stave, radšej si nezadajte za volant. Môže sa stať, že po čase sa vám poškodili brzdové strmene a bude potrebné ich opraviť. Vedeli ste, že okrem nových brzdových strmeňov si môžete kúpiť repasované brzdové strmene? Repas brzdových strmeňov prebieha nasledovne: najprv sa rozoberie, potom sa opieskuje a nanesie naň farba. Po tomto sa brzdový strmeň nanovo vyskladá novými dielmi a podrobí dôkladnej kontrole funkčnosti.

Repasované servoriadenie

V prípade, že sa vám pokazí servoriadenie, s vašim autom ani len nepohnete. Ak teda plánujete v blízkej dobe ísť na výlet a vaše servoriadenie začalo trucovať, navrhnite svojmu mechanikovi netradičnú výmenu – staré servoriadenie dáte repasovať. Na Slovensku nájdete odborníkov, pre ktorých nebude problém repasovať vám staré servoriadenie. Dokonca do niekoľkých dní!

Skúste napríklad Tirshop, ktorý vám repasuje staré nefunkčné diely a spraví z nich 100% funkčné.