Online fakturácia – vynikajúca pomôcka pre živnostníkov a malé firmy

Ani viac políc v kancelárii vám nepomôže vyznať sa v množstve papierov a faktúr. Jedno je však isté, existuje jeden vynikajúci nástroj, ktorý vám pomôže získať prehľad vo faktúrach, nákladoch a vo výdavkoch. Fakturačný nástroj pod názvom miniFaktúra je určený pre malých podnikateľov a živnostníkov, pomocou ktorého môžu vystavovať faktúry v akomkoľvek čase a na akomkoľvek mieste.

Okrem vystavovania viacerých online faktúr si máte možnosť vytvoriť svoju web stránku, prostredníctvom ktorej budete môcť propagovať svoju firmu. Získate nových klientov a rozbehnete svoje podnikanie na plné obrátky.

Vzor faktúry

Na webovej stránke si budete môcť pozrieť vzor faktúry, či už s logom, alebo bez loga. Výrazne ušetríte čas tým, že nebudete musieť hľadať vhodný vzor faktúry, ale budete ho mať už pripravený.

Na začiatok si vytváranie faktúr môžete vyskúšať zadarmo. Ak sa vám tento systém zapáči, môžete si túto aplikáciu kúpiť. Ponúkajú štyri druhy balíkov – Starter, Basic, Standard a Premium.

  • Starter – 24 faktúr za rok, 1 používateľ (od 1,25 eur mesačne)
  • Basic – 120 faktúr za rok, 1 používateľ (od 3,33 eur mesačne)
  • Standard – 600 faktúr za rok, 5 používateľov (od 6,33 mesačne)
  • Premium – neobmedzene (od 11,66 eur mesačne)

Snažte sa riadiť svoje podnikanie čo najlepšie. S pomocou šikovného nástroja miniFaktúra sa vám to podarí. Zefektívnite si administratívu a získate prehľad o obratoch firmy. Táto aplikácia je pomerne rýchla a jednoducho sa ovláda. Výjde vás len na pár eur mesačne. Vďaka nej sa vyhnete stresovým situáciám, ktoré by vás neobišli pri vytváraní komplikovaných faktúr. S miniFaktúra vás čaká jednoduchá online fakturácia. Prečo ju teda nevyskúšať hneď teraz?