Prečo je výhodné stať sa intrapodnikateľom?

Nastala doba, kedy sa počet start-upov zdvojnásobil, ale aj tak je množstvo jedincov, ktorí síce majú nápad, ale nevedia ho dostatočne prezentovať. Dôsledkom toho ostáva nápad buď zabudnutý, alebo ho prevezme niekto, kto ho bude schopný vedieť prezentovať. Ak máte nápad patentovaný, nemusíte sa obávať, že by vám ho niekto ukradol. Ak ale nie, môže sa stať, že vám váš nápad niekto prevezme, patentuje si ho a vy s tým už nič neurobíte.

Samozrejme nechceme vás demotivovať. Všetko je len o skúsenostiach, o informovanosti. Práve tieto aspekty nás poháňajú. Ak ale nemáte dostatok skúsenosti a cítite, že váš finančný príjem nie je až taký, aký by ste si predstavovali a hlavne potrebovali by ste niečo zmeniť, predstavíme si Winners Group.

Winners Group tvrdí na svojom webe, že dáva unikátnu možnosť profitovať z dnešnej komplikovanej situácie na finančnom trhu. Winners Group dáva príležitosť stať sa intra-podnikateľom. Čo to ale znamená?

Intrapodnikateľ je podnikateľ, ktorý patrí do určitej organizácie, využíva všetky výhody uznávanej spoločnosti, ktorou je chránený. Musí však rátať s tým, že zisky budú podstatne nižšie, ako keby pracoval samostatne. Najväčšou výhodou intrapodnikania je to, že získate istotu od podpornej organizácie. Viete si predstaviť koľko podnikateľských subjektov ročne skončí? Ak nechcete mať hlavu v smútku a chcete mať oporu od niekoho, kto sa v tejto brandži pohybuje dlho, mali by ste využiť príležitosť práve od Winners Group.

Na záver otázka: Prečo je výhodné byť intrapodnikateľom? Pretože budete mať istotu, že vaše podnikanie neskončí.