Rýchle pôžičky

Dnešná rýchla doba môže rýchlo priniesť aj viacero problémov súvisiacich s aktuálnou finančnou situáciou každého z nás. Stačí nepredvídaná udalosť – pokazený elektrický spotrebič, rozbitý mobil, doplatok za energie a finančný problém je na svete. V prípade potreby nižšej sumy môžu byť prvou pomocou aj rýchle pôžičky od nebankových spoločností. Ich ponuka je rozsiahla, vhodná pre široký okruh žiadateľov ako sú študenti, zamestnanci, dôchodcovia, mamičky na materskej dovolenke, podnikatelia… Pred tým, ako sa rozhodneme využiť takéto služby je však vhodné vziať do úvahy niekoľko faktorov:

  • rýchle pôžičky zvyčajne možno vybaviť jednoducho cez internet, telefonicky z pohodlia domova či z kancelárie
  • sú to pôžičky bez účelové, s použitím na čokoľvek, bez nutnosti dokladovať príjem a bez nutnosti ručenia
  • zároveň sú to však krátkodobé minipôžičky, so splatnosťou do jedného mesiaca a požičať si možno do sumy max 350 €
  • väčšina rýchlych pôžičiek je bez poplatku za vybavenie a peňažné prostriedky možno mať na bankovom účte veľmi rýchlo, niektoré spoločnosti ich spotrebiteľom zasielajú už do niekoľkých minút od schválenia.

Výhodou rýchlych pôžičiek je aj ich variabilita a flexibilita, pretože výšku požičanej sumy a dobu splatnosti pôžičky si môže určiť sám klient, podľa svojho uváženia, možností a potrieb. Pri opakovaných žiadostiach o tento typ pôžičky majú viaceré nebankové subjekty zavedené rôzne vernostné programy, ktoré zabezpečujú pre klienta po splnení dohodnutých podmienok výhodnejšie úrokové sadzby či možnosť požičať si vyšší obnos peňazí aj formou rýchlych pôžičiek.

Expresné pôžičky,SMS pôžičky či pôžičky pred výplatou neskúmajú bonitu klientov, preto ich môžu získať aj ľudia s nízkym alebo nestabilným príjmom. Tieto pôžičky patria k najrýchlejším a najpohodlnejším formám nebankových pôžičiek.


Ako bude reklama vypadať?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup