Využívajte sklady v Bratislave

Nedostatok skladových priestorov sa dá vyriešiť veľmi jednoducho, a to skladmi na prenájom. Hľadajte také, ktoré vám za rozumnú cenu poskytnú dostatok priestoru pre váš biznis a zároveň sa vyznačujú výhodnou lokalitou, ako pre vás, tak aj pre vašich klientov.

prenajom-skladu-bratislava-btscargo.sk 

Výhody skladových priestorov

Máloktorý podnikateľ má také šťastie, že disponuje vlastnými priestormi, ktoré sa dajú využiť aj ako skladové. Musel by si nejaké za nemalé peniaze kúpiť alebo skladovanému tovaru obetovať aspoň polovicu domu, to nie je veľmi praktické. Práve preto sa väčšina ľudí uchyľuje k skladom, ktoré sú na prenájom. Nielenže sa tým vyrieši dilema s nedostatkom priestoru, ale sa krásne oddelí práca od domova. Ďalšou výhodou je, že pokiaľ sa rozhodnete prenajať si skladový priestor na vaše podnikanie a jedného dňa ho budete chcieť zavesiť na klinec, jednoducho od zmluvy môžete odstúpiť a nemusíte riešiť predaj vlastných priestorov, ktoré ste využívali ako sklady.

Prenajať si sklad je moderné

Skladov na prenájom nie je veľa, ale napriek tomu máte stále na výber. Niekto by potreboval niečo rozsiahlejšie, inému by postačila menšia miestnosť, ktorá by sa dala rovno prepojiť s kanceláriou. Niektoré skladovacie priestory dokonca obsahujú aj samostatnú miestnosť pre skladníka a sprchu, aby sa mohol po náročnom dni osviežiť. Je skvelé, ak pri vašom pátraní natrafíte na sklad, ktorý je klimatizovaný a disponuje elektrickým vykurovaním. Informujte sa napríklad aj o možnostiach parkovania a bezproblémovom vstupe s vozidlami ku dverám skladu. Najlepšie je prenajať si sklady, pri ktorých sa naskytá možnosť prerobiť si ich podľa vlastných požiadaviek a pri ktorých sa dá individuálne dohodnúť o dobe prenajímania.

Možnosti skladovania v Bratislave

Vedeli ste o možnosti využívať sklady v blízkosti areálu bratislavského letiska M.R. Štefánika? Okrem toho, že majú pre vaše podnikanie veľmi výhodnú polohu – nachádzajú sa predsa v našom hlavnom meste – navyše je od nich veľmi blízko napojenie na diaľnicu, nákupné centrum či MHD. K prenajatým skladom máte ako klient nonstop prístup a parkovanie pri budovách je samozrejmosťou. Na výber je viacero skladov a rozhodujete sa podľa ich výmery a vašich aktuálnych potrieb. Možnože začnete menším skladom a po čase si prenajmete niečo väčšie. Spoločnosť BTS Cargo ponúka skladové priestory na prenájom v piatich budovách, ktoré sú monitorované 24 hodín a v priestoroch pred skladmi poskytujú aj potrebnú manipulačnú plochu.