Zľavy len pre Vás

Chceli by ste výhodne nakupovať v internetových obchodoch? Žiadny problém! Poďte na stránku www.zlavace.sk a získajte svoj kupón na výhodné nákupy ešte dnes! Vďaka stránke zlavace.sk môžete za Vaše nákupy ušetriť ešte viac, pretože zľavové kupóny z tejto stránky sa vzťahujú aj na kúpu akciového tovaru, čiže svojim nákupom šetríte hneď dva krát.

Pýtate sa, kde môžete svoje kupóny uplatniť? Momentálne je možnosť uplatniť si zľavové kódy v hej.sk, itesco.sk a postupne pribúdajú aj ďalšie eshopy.

Pýtate sa, prečo si vybrať najväčší internetový obchod na Slovensku hej.sk? Odpoveď je jednoduchá! Najširší sortiment tovaru za skvelé ceny presviedča denne stovky nových i stálych zákazníkov k nákupom. Komfort nakupovania a veľké množstvo položiek k odberu ihneď patrí medzi veľké plusy, rovnako tak možnosť osobného odberu tovaru v predajni Hejhouse v Bratislave, Žiline alebo vo Zvolene, či výhodné ceny dopravy (cena za dopravu kuriérom je už od 5€). Ak budete potrebovať poradiť či pomôcť stačí zatelefonovať alebo napísať a vyškolený personál Vám ochotne poradí a pomôže s výberom správneho produktu. Pre výhodnejší nákup Vám odporúčame použiť kupón hej.sk .

Čerstvé pečivo, trvanlivé a čerstvé potraviny, mrazené výrobky, nápoje, drogistický tovar, školské potreby pre Vaše ratolesti či tovar do domácnosti si dnes môžete objednať zo svojej kancelárie a kým sa vrátite domov z práce bude Vás pri dverách čakať kuriér s Vami zakúpených tovarom. Myslíte si, že je to možné len v zahraničných filmoch? Mýlite sa! Vďaka novej službe od spoločnosti Tesco si môžete nakúpiť aj vy všetok vyššie uvedený tovar online. S touto novinkou prišla spoločnosť Tesco, ktorá svojich zákazníkom prináša možnosť nákupu výrobkov online s ich následným doručením vo vybraných mestách po Slovensku. Ak chcete Vašim nákupom ušetrite objednajte si zľavový kód itesco.sk na portále zlavace.sk!