Server housing a iné služby

Služba server housing sa stáva čoraz populárnejšou aj u nás! Predstavuje prenájom stanoveného priestoru na umiestnenie servera a komunikačných zariadení objednávateľa. Do server housingovej miestnosti si môžete umiestniť vlastný server, alebo si tu môžete server prenajať. Server je umiestnený v server housingových miestnostiach, v ktorých je zabezpečený neustály prístup a pripojenie na internet. Pripojenie k záložnému zdroju energie pre prípad výpadku elektrického prúdu je samozrejmosťou. Za príplatok si môžete k službe server housing doobjednať KVM over IP, tzv. vzdialený reštart servera pre prípad núdze.

V prípade záujmu si k službe server housing môžete doobjednať množstvo ďalších doplnkových služieb za bezkonkurenčné ceny! V ponuke kongo.sk nájdete webhostingové balíky šité na mieru, cena najnižšie balíka s označením Nano webhosting je len 0,50€ mesačne, pričom klient má k dispozícií 50 MB priestor pre web, 1 FTP konto a 1 mail. Pre najnáročnejších klientov je tu služba Profi webhosting za mesačný poplatok 5,90€ klient získa neobmedzený priestor na web, neobmedzený počet mailových adries, a mnoho ďalších výhod. Tento balík je určený najmä pre veľké eshopy. Celkovo v ponuke nájdete sedem rôznych druhov webhostingových balíkov.

Okrem hostingových služieb v ponuke nájdete aj domény, či sa rozhodnete pre domáce sk domény, cz domény, eu domény, com domény a množstvom ďalších. Výber závisí len a len na Vás.

Pokiaľ máte o služby kongo.sk záujem pozrite si internetovú stránku, kde sa dozviete viac. Pre veľkých klientov vieme pripraviť rôzne zľavy, či „ceny šité na mieru“.