Najlacnejšia pôžička od mBank – recenzia a skúsenosti

Stabilní klienti mBank veľmi dobre poznajú najlacnejšiu pôžičku, ktorú ich banka v súčasnosti ponúka. Nie všetci však vedia aké sú jej výhody a podmienky získania. Ktorí klienti majú na pôžičku nárok a prečo si vybrať tento typ pôžičky? Poďme sa na to teda spolu pozrieť, čím je mPôžička PLUS taká atraktívna a výhodná pre svojich klientov.

V prvom rade je dôležité si povedať pre koho je mPôžička PLUS určená. Ak nie ste klientami mBank, tak máte tak povediac smolu. Nárok na túto pôžičku majú existujúci klienti tejto banky. Ak o túto pôžičku máte záujem, môžete ju získať aj ako nový klient Mbank. Musíte však navštíviť niektorú z pobočiek banky. Existujúci klienti ju môžu získať aj vďaka on-line schvaľovacíemu procesu pekne z pohodlia svojho domova. Pôžičku si môžete vybaviť buť prostredníctvom internet bankingu, cez obchodnú sieť mBanka alebo telefonicky. Keď je zmluva pripravená môžete si ju potvrdiť autorizačnou sms správou cez Váš internet banking.

Dôležitou informáciou pre Vás je poskytovaná výška pôžičky. Najnižšia mPôžička PLUS je 350 Eur. Najvyššia požičiavaná čiastka je 20 000 Eur. Ak sa rozhodnete pre pôžičku vyššiu ako je 3300 Eur musíte počítať s tým, že bude na jej vybavenie potrebný aj súhlas Vašej manželky/manžela.

Jednou z výhod mPôžičky PLUS je možnosť vybrať si dobu splatnosti a deň splatnosti mesačnej splátky. Dolná hranica doby splatnosti pôžičky je 12 mesiacov, horná je až 84 mesiacov.

Pre každého klienta je dôležité, aby mu pri vybavovaní pôžičky boli bankou vopred oznámené všetky poplatky. Klient sa môže cítiť podvedený, keď zistí, že musí neskôr platiť tzv. skryté poplatky. V tomto prípade je bankou garantované, že mPôžička PLUS je bez skrytých poplatkov a s jasnými pravidlami.

Najväčším lákadlom tejto pôžičky je určite garantovaná úroková sadzba na úrovni 9,9 % p.a., ktorá je poskytovaná každému zákazníkovi. Určite Vás poteší aj informácia, že za poskytnutie úveru, jeho vedenie a dokonca ani za mimoriadne splátky vôbec nič neplatíte. A to už je naozaj pádny dôvod, prečo sa mPôžička PLUS naozaj vyplatí.