Unikátny EAN a QR kód pre vaše výrobky

Máte svoj startup a v hlave presnú predstavu toho, ako by všetko malo fungovať? Už viete, čo budete predávať a kde? Ako budete viesť marketingovú stratégiu aj koľko budete mať zamestnancov či spolupracovníkov? A mysleli ste na to, že aby ste svoje výrobky mohli predávať, potrebujete tiež čiarový EAN kód?

Unikátny kód, ktorý nikto iný nemá

EAN kód slúži na jednoduchú identifikáciu daného tovaru. Rovnako tak zjednodušuje pohyb tovaru a jeho predaj. EAN kód najčastejšie máva osem alebo trinásť číslic, ktoré identifikujú samotný výrobok, krajinu, z ktorej pochádza, aj toho, kto ho vyrobil. Vždy ide o unikátny kód, ktorý nikto iný nemá.

Kvalitné grafické spracovanie

Rovnako ale môžete používať napríklad statické či dynamické QR kódy. Ale kde EAN a QR kódy zohnať? Opýtajte sa u spoločnosti Barcodes.cz, ktorá sa na generovanie a predaj unikátnych kódov sústreďuje už od roku 2018. Svojim klientom ponúka:

  • čiarový kód za jednorazovú platbu
  • certifikované a unikátne EAN/UPC čiarové kódy
  • kvalitné grafické spracovanie čiarových kódov
  • registráciu čiarových kódov, spracovanie overovacej správy a testov zákazníkovej vlastnej grafiky
  • pomoc a poradenstvo

Barcodes.cz vám pripraví aj ISBN grafiku na knihy, ISSN grafiku na časopisy a ISMN grafiku na hudobniny. Objednanie kódov je k tomu veľmi jednoduché. Online registráciou na stránkach firmy si zaistíte prístup k predchádzajúcim objednávkam, ľahké stiahnutie grafiky čiarových kódov či napríklad zaslanie objednávky na inú e-mailovú adresu.

Ak sa najprv chcete na niečo opýtať, neváhajte zavolať na linku zákazníckej podpory. Tá je k dispozícii každý všedný deň do piatej hodiny popoludní. Prípadne do firmy napíšte e-mail.