Chcete zviditeľniť svoju spoločnosť? Skúste to aj cez katalóg firiem

V súčasnej dobe je na online marketing kladený obrovský dôraz. Dôvodov je hneď niekoľko. Zákazníci totiž najprv vyhľadávajú informácie o firmách, službách a produktoch cez internet, pretože si môžu zistiť viac o ich histórii, referenciách a podobne. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme, ako môžete zviditeľniť svoju spoločnosť aj predajňu cez katalóg firiem.

V roku 2009 vznikol unikátny projekt Adresarfiriem.sk, ktorého cieľom je ponúknuť podnikateľom možnosť vytvoriť si prémiový profil. Určený je spoločnostiam zo všetkých oblastí – od stavebných cez farmaceutické až po marketingové.

Čo všetko portál ponúka?

Prostredníctvom portálu Adresarfiriem.sk získate profesionálnu prezentáciu. Dokonca si môžete vytvoriť profil, aj keď ste remeselník alebo lekár s vlastnou ambulanciou a klinikou. Veľmi často sa registruje aj súkromný zubár. Ak chcete, aby si vás zákazníci zapamätali aj podľa loga, k profilu ho určite pripojte, pretože tým zvýšite aj svoju dôveryhodnosť. Čo by to dnes bolo za firmu bez loga.

V prémiovom profile poskytnete užívateľom tiež kontaktné údaje, podrobné informácie o výrobkoch a službách, prehľad o histórii a certifikáty či ocenenia.

Firemné video od profesionálov

Návštevnosť katalógu firiem sa neustále zvyšuje, a tým pádom máte šancu osloviť pomerne široké publikum. Prečíta si, kedy máte otváracie hodiny, ako sa vám darí v podnikaní a môžete si požiadať o vytvorenie videa. Ešte užitočnou funkciou je, že si k profilu pripojíte kľúčové slová relevantné k činnosti vášho podnikania.

Katalóg firiem Adresarfiriem.sk je špičkou v tvorbe firemných videí. Ak chcete byť originálny, určite si ho nechajte vytvoriť. Portál ho zverejní na svojom YouTube profile. Ak si myslíte, že tá videá nemajú sledovanosť, potom ste na omyle. Kanál už má viac ako 2,7 milióna zhliadnutí.