Čo vám môže pomôcť úspešne rozbehnúť nový biznis?

Viacerí podnikatelia, ktorí už podnikajú, sa pri začínaní sťažovali na zlé podnikateľské prostredie. Veľký vplyv na tom mala práve byrokracia na úradoch, kde si vás budú pohadzovať ako horúci zemiak a posielať od jedných dverí k druhým.

Ak ale chcete úspešne rozbehnúť nový biznis, čo vám môže pomôcť úspešne ho rozbehnúť?

Vyhnite sa zakladaniu firmy a kúpte si ready made s.r.o.

Celý proces zakladania novej firmy nejaký čas trvá a noví podnikatelia sa musia pripraviť, že budú limitovaní práve úradmi, ktoré budú schvaľovať založenie novej firmy. Existuje však možnosť, ako sa zakladaniu firmy vyhnúť. Ak nemáte potrebné legislatívne znalosti v oblasti založenia firmy, ťažko sa vám bude zakladať nová spoločnosť.

Oslovte firmy, ktoré sa špecializujú na zakladanie nových spoločností. Firmy špecializujúce sa na zakladanie spoločnosti majú v ponuke aj vopred založené spoločnosti, ktoré nájdete pod názvom ready made spoločnosti. Ak uvažujete nad s.r.o. spoločnosťou, vyberajte si ready made s.r.o.

Tieto firmy, ako sme už spomínali, sú vopred založené a určené na ďalší odpredaj. Prakticky okamžite môžete rozbehnúť svoje podnikanie a vyhnete sa tak zdĺhavému čakaniu na schválenie dokumentov. Meno konateľa sa prepíše na vaše a automaticky sa tak budete môcť pustiť do podnikania. Tieto spoločnosti nemajú žiadnu obchodnú históriu a boli založené len za účelom odpredaja.

Uprednostnite virtuálne sídlo pred vlastnými priestormi

Ak chcete úspešne rozbehnúť vlastný biznis, odporúčame vám nekupovať priestory, ale uprednostniť virtuálne sídlo. Ako začínajúci podnikateľ budete chcieť určite ušetriť peniaze na zabezpečenie priestorov, sídla firmy a preto využite lacnejšiu možnosť a vyberte si virtuálne sídlo v Bratislave. Virtuálne sídla sa nachádzajú na lukratívnych adresách a poskytnú vám aj prestíž. Vďaka lukratívnemu sídlu si vás viacerí zákazníci zapamätajú.

Virtuálne sídlo je vhodné najmä pre nových podnikateľov, ktorí nechcú platiť za prevádzku vlastných priestorov, prenajatých priestoroch, ale stačí im len lukratívna adresa firmy, na ktorej sa nemusia fyzicky nachádzať.

Zdroj obrázka:

Autor:  Flamingo Images  / Shutterstock.com