Je podnikanie ťažké?

Celý život sa snažíme pracovať a zarobiť si tak peniaze na lepší život. Niekto je zamestnancom, iný podniká na vlastnú päsť. Všetko má svoje výhody a úskalia. Zamestnanec má výhodu, že svoju výplatu dostane a nemusí sa naťahovať s úradmi, riešiť papiere a rôzne byrokratické záležitosti. Živnostník je na tom vskutku horšie. Nielenže si musí obehať úrady ,aby mohol začať podnikať, ale nie je si istý ani svojím zárobkom. A k tomu rôzne predpisy a nariadenia, na ktoré mnohokrát nemá popri svojej práci čas. Ako sa tomu vyhnúť?

Možnosti zriadenia živnosti

Jednou z možností je poveriť niekoho, aby všetko vybavil za nás. Lenže to sú ďalšie peniaze navyše. Možno nemáme ani istotu, či to urobí správne. Ďalším riešením je skúsiť to cez internet. Lenže ako sa v tom vyznať? Mnohí nemajú ani páru o fungovaní rôznych stránok úradov a inštitúcií. Preto sme tu my, aby sme vám pomohli. Založenie a zrušenie živnosti nebolo nikdy jednoduchšie. Prečo si to myslíme ?

Dá sa to aj bez stresu

Portál na zakladanie firiem je inovatívny nástroj, ktorý využíva najnovšie technológie v oblasti elektronizácie služieb štátnej správy. Prostredníctvom takého portálu si ktokoľvek dokáže vytvoriť firmu už za 15 minút. Cez internet a bez rád drahých právnikov. Dokonca môžete pokojne prejsť zo živnosti na s.r.o. Takáto služba významne uľahčuje život podnikajúcim osobám a šetrí ich čas. Okrem toho ponúka nízke ceny pri zaručení vysokého štandardu kvality služieb. Ešte ste sa nerozhodli?

Dajte sa do toho!

Možno ste teraz práve na prahu rozhodnutia, či začať podnikať a odrádza vás to nekonečné papierovanie a chodenie po úradoch. Myslíme si, že toto je pre vás dobrá správa. Založte si živnosť pod odborných dohľadom rýchlo a spoľahlivo. Váš čas je totiž nevyčísliteľná hodnota. Nikto nedokáže zaplatiť váš čas. Nemôžeme za vás urobiť všetko, ale minimálne počiatočné stresy môžeme eliminovať. Spoľahnite sa na nás.