Koniec behania po úradoch: povinné zmluvné poistenie on-​line

Vaše auto poistenie potrebuje! Či už ste kúpili auto nové, alebo vám končí poistné obdobie, musíte si dohodnúť povinné zmluvné poistenie. Môžete sa pritom vyhnúť „papierovaniu“ i návšteve úradu. Povinné zmluvné poistenie sa totiž dnes dá ľahko uzavrieť cez internet. Je to rýchle, pohodlné a zároveň lacnejšie.

Na portáli Genertel.sk je pre vás pripravená skvelá PZP kalkulačka. Na vyplnenie formulára nebudete potrebovať žiadne zložité veci. Stačí vaše osobné údaje ako meno, priezvisko či adresa. Ďalej budete musieť vyplniť výkon motora poisťovaného vozidla v kW a najväčšiu prípustnú celkovú hmotnosť vozidla v kg. Ak si nastavíte ročnú frekvenciu platieb, získate tiež automaticky 5% zľavu.

Stránka Genertel.sk navyše ponúka skvelú možnosť vyhrať pri nákupe až 3 000 €. Súťaž pritom trvá až do januára budúceho roku. Poisťovňa Generali tiež ponúka projekt najlacnejšieho povinného zmluvného poistené, zľava môže ísť až do 65%! Pre vozidlá nad 70 kW ponúka poisťovňa najlacnejšie ceny na slovenskom trhu.