Z hry ku vám domov – karambit CS:GO

Či už ste fanúšikom alebo aktívnym hráčom tejto hry, určite by ste nemali premeškať príležitosť na tento „suvenír“.

Hra, ktorú pozná každý. Hra, ktorá si našla svojich fanúšikov prakticky v každom kúte sveta, ktorí sa každý deň tešia domov, kedy si ju budú môcť zas zahrať. Vďaka svojej popularite sa neustále rozrastá, konajú sa v nej rôzne súťaže, organizujú stretnutia ľudí, ktorí jej podľahli. Tak populárna hra musí mať aj poriadne rozrastenú flotilu zbraní, ktoré sa v nej vyskytujú, na nich je predsa založená. Nájdete v nej snáď nevyčísliteľné množstvo rôznych strelných zbraní, ale aj nestrelných zbraní – nožov. Ak ste sa niekedy pozerali na to celkom slušné množstvo, ktoré máte na výber, určite vás musel zaujať zakrivený tvar jedného z nich, menom karambit.

Načo ten tvar?

Poviete si, načo je komu dobrý tak zvláštne zakrivený nôž? Veď rovným ide predsa všetko lepšie, jednoduchšie. Nie tak celkom, v zakrivení je práve ukrytá celá podstata týchto nožov, vďaka nemu sú mimoriadne multifunkčné a majú vlastnosti, o ktorých sa rovným nožom môže iba snívať. Csgo nože teda nie sú len nejakými virtuálnymi výmyslami, ale skutočnými nožmi. História karambitu dokonca siaha do 11. storočia, kedy však bolo jeho zameranie úplne iné ako dnes – išlo o pracovný nástroj, ktorý sa používal v poľnohospodárstve a bol veľmi obľúbený kvôli svojej všestrannosti. Jeho všestrannosť však nekončí pri sekaní jahôd. Dnes je to nástroj, ktorý slúži na efektívnu, rýchlu a jednoduchú sebaobranu. Práve jeho tvar, ktorý mimochodom vychádza z tvaru tigrieho pazúra, umožňuje mimoriadne rýchle odrazenie útoku a zneškodnenie protivníka.

Nie len taký hocijaký karambit

Karambit si samozrejme môžete kúpiť ako obyčajný karambit… Ale v prípade že chcete niečo špeciálne a originálne, je tu pre vás csgo karambit. Napríklad karambit fade. Ten svojim zaujímavým vyhotovením zaujme nie len fanúšika csgo. Csgo karambity sú reálne repliky nožov, ktoré verne poznáte z csgo. Tak nečakajte a hrajte sa aj mimo hry.