Uľahčite si štart do sveta podnikania

Začiatky podnikania sú tým najťažším obdobím pre každého odvážlivca, ktorý sa rozhodol zobrať všetko do vlastných rúk a zarábať peniaze pomocou vlastných aktivít. Nájsť prácu v dnešnej dobe je relatívne ťažké, a preto mnohých po čase neúspešného hľadania prejde chuť zamestnať sa, no na druhej strane získajú obrovskú odvahu dosiahnuť ciele na vlastnú päsť a začnú podnikať.

Založenie s.r.o bez starostí

Jednou z najbežnejších foriem podnikania je spoločnosť s ručením obmedzeným, ktorej najväčšou výhodou je, že podnikateľ neručí za svoje aktivity osobným majetkom a môže mať súčasne viac spoločníkov. S.r.o navyše pre podnikateľa prinesie aj vyšší kredit voči obchodným partnerom ako samotná živnosť. Zakladanie s.r.o však má svoje úskalia, ktoré si vyžadujú bohaté vedomosti z oblasti práva či účtovníctva. Práve s nimi vám pomôže profesionálna firma zaoberajúca sa týmito aktivitami. V začiatkoch podnikania alebo ešte pred založením firmy je vhodné poradiť sa o samotnom predmete podnikania s odborníkom. Ten pomôže stanoviť základný cieľ, podľa analýzy trhu napovie, v ktorej činnosti by mohol podnikateľ uspieť a rovnako prevedie prípravu všetkých potrebných dokladov na začatie podnikania. Zabezpečí vypísanie žiadostí na ohlásenie živnosti, vybaví príslušné živnostenské oprávnenia či vypracuje návrh na zaregistrovanie firmy do Obchodného registra. Založenie s.r.o pomocou špecializovanej firmy má výhodu aj v tom, že všetky právne úkony, ktoré pri začiatkoch podnikania potrebujete, ako aj rozličné správne poplatky, máte zvyčajne v cene. Navyše, nemusíte nikam chodiť a vystávať hodiny v rade na úradoch.

Prenajmite si vaše virtuálne sídlo

Začínajúci podnikateľ často nedisponuje s miestom, ktoré by mohol úradne zadefinovať ako svoje sídlo. Práve preto vznikajú miesta, ktoré si podnikatelia môžu určiť ako svoju oficiálnu adresu, dokonca aj s označením na konkrétnej budove. Tento trend sledujeme najmä vo veľkých mestách sveta, pričom výnimkou nie je ani Bratislava. Virtual Office vám ponúkne okrem adresy aj ďalšie služby ako preberanie doporučených poštových zásielok so splnomocnením či notifikácie o doručenej pošte prostredníctvom mailu či SMS. Prenájom sídla spoločnosti si takýmto spôsobom môžete zabezpečiť už za 25€ na mesiac.