Chcete založiť spoločnosť v Maďarsku?

Založenie firmy v Maďarsku je podobne ako aj u nás či v Českej republike veľmi zložitý právny proces. Ak sa však obrátite na odborníkov, bude vás to stáť minimum vybavovačiek a zaručene bude spoločnosť zapísaná v dohodnutom termíne. Možno si myslíte, že budete musieť vycestovať. Ale ani to nie je pravda. Partner spoločnosti – advokát príde za vami a dohodnete všetky potrebné náležitosti.

Čo je vlastne v cene založenia takejto spoločnosti zahrnuté:

  • príprava všetkých potrebných dokumentov nutných k založeniu spoločnosti

  • úhrada všetkých poplatkov, ktoré súvisia so založením spoločnosti

  • zabezpečenie advokáta z partnerskej kancelárie

  • vypracovanie a tiež podanie návrhu na zápis spoločnosti do obchodného registra

  • prevzatie potvrdenia o vykonaní zápisu, ako aj vyzdvihnutie výpisu

  • registrácia spoločnosti na daňovom úrade pre daň z príjmov

  • vystavenie súhrnnej faktúry namiesto čiastkových faktúr

Vďaka existencii takýchto spoločností, ktoré sa zaoberajú zakladaním spoločností takpovediac na mieru a je úplne jedno, v ktorej krajine, je dnes podnikanie veľmi časté a obľúbené. Veľa ľudí si vyberá formu obchodnej spoločnosti, a to najmä súčasnému rovnému daňovému zaťaženiu fyzických i právnických osôb.

Založenie firmy je ale len jedna časť, ktorá je potrebná k úspešnému podnikaniu. Vecí a prostriedkov k dosiahnutiu úspešnosti podnikania je potrebných ďaleko viac. Určite nám nebude stačiť len dobre vybavená kancelária s kvalitným notebookom, tlačiarňou či hp tonerom.

Jedným z faktorov, na ktorých by sme si mali dať záležať, ak sa chceme stať úspešnými je nielen tvorba kvalitnej internetovej stránky, ale aj tvorba kvalitného eshopu, ktorá nám môže zabezpečiť veľkú obľúbenosť u našich klientov a zákazníkov. Konkurencieschopnosť je v súčasnosti na veľmi vysokej úrovni, preto nič nenechávajme na náhodu.