Digital Park Einsteinova – administratívny komplex s dobrou dostupnosťou

Ak hľadáte kancelárie „na skok“ od mesta, s vynikajúcim napojením na diaľničný obchvat v obklopení zelene, Digital Park bude pre vás ideálnym riešením.

Digital Park ponúka viac ako 74 000 metrov štvorcových prenajímateľných kancelárskych priestorov v najvyššom štandarde A, v troch samostatných budovách. Svoje zázemie si tu našli veľké korporáty ako Lenovo, Deloitte, Shell, Zuno, OMV, Bayer, Bauer Media a mnoho iných, medzi ktorých môžete patriť aj vy!

Originálny projekt s výbornou strategickou polohou

Ide o jeden z najoriginálnejších administratívnych projektov na Slovensku, ktorého architektonický koncept spracovalo architektonické štúdio Cigler Marani Architects. Digital Park sa vyznačuje nízkym koeficientom zastavanosti pozemkov v porovnaní s vysokým podielom oddychových zón v prírodnom kontexte, nechýbajú ani zelené a vodné plochy. Kancelárie Digital Park sa nachádzajú v štyroch rovnako vysokých presklených objektoch, ktoré poskytujú nájomcom súkromie i pracovné prostredie minimalizujúce stresové faktory. Veľkokapacitné parkovacie priestory sú ukryté v podzemí budovy, objekt však ponúka aj sto parkovacích státí pre návštevníkov komplexu, čo uľahčuje chod samotným spoločnostiam nachádzajúcim sa v budovách Digital Park Einsteinova. Budovy Digital Park sú zasadené do parku so zeleňou, vodnými prvkami a priestorom pre chodcov. Vybudovaním parku sa vytvoril mestský priestor, ktorý spríjemňuje prostredie administratívnemu parku ale slúži aj širokej verejnosti. 

Nadštandardné kancelárie s výhľadom na dominanty Bratislavy

Budovy komplexu Digital Park sú orientované na mestské centrum a Bratislavský hrad, rieku Dunaj a Staré mesto. Presklená fasáda bez parapetov zohľadňuje vplyv tepelných ziskov pochádzajúcich zo slnečného žiarenia. Objekt je navrhnutý tak, aby maximum kancelárskej plochy malo prirodzené denné osvetlenie, a aby priestory boli flexibilne deliteľné pre jednotlivých nájomcov. Aj to je jedným z veľkých benefitov kancelárií Digital Park. Medzi ďalšie výhody patrí dvadsaťštyrihodinová strážna služba, bezpečnostný kamerový systém a inteligentný systém riadenia budovy. Vstup zabezpečuje používanie bezdotykových čipových kariet. Projektu Digital Park bola udelená prestížna Cena Dušana Jurkoviča 2009, ocenenie pre projekt, ktorý prispieva k zvýšeniu úrovne architektonickej tvorby na Slovensku.