Donáška kvetov po celom Slovensku vyrieši váš problém s darčekom

Zvyk je to krásny – obdarovať blízkych a známych pri rôznych príležitostiach kvetinou. Niekedy nás však povinnosti zaviali ďalej, než sa nám v tejto situácii hodí. Našťastie služba, donáška kvetov, dnes funguje po celom Slovensku. Takže obdarovať niekoho kvetinami ide aj na diaľku.

Donáška kvetov od Ábelovej až po Zvolen

Keď to vezmeme podľa abecedy, tak služba funguje skutočne od Ábelovej až po Zvolen. Túto službu poskytuje Flora-online. Objednávku urobíte cez internet a ešte v ten istý deň, a nezáleží na tom, či je pracovný týždeň, víkend alebo sviatok, bude vaša kytica doručená k adresátovi.

Doručenie kvetov v deň objednávky je skutočný unikát. A v službe nenájdete ani žiadne „ale“. Výber kytíc nie je obmedzený. Okrem žiadaných kytíc z ruží máte možnosť voliť aj ďalšie nádherné kytice v moderných väzbách.

Hitom sú jednodruhové kytice z frézií, ale aj mixované kytice. V lete okúzli kombinácia žltých slnečníc a fialovej eustomy; v zime kytica z ružových ruží, istromerie, santiny a statice. Tým ale výber nekončí. Kvetiny v top kvalite sú nakupované priamo na holandskej kvetinovej burze a sú vždy čerstvé.

Navrhnite si vlastnú kyticu ruží

Práve kytice ruží sú najžiadanejšie. Vďaka špeciálnej aplikácii si ich môžete navrhnúť samy. Vyberiete si farby ruží do kytice a aj ich množstvo. Hneď vidíte, koľko vás kvety online budú stáť. K takto navrhnutej kytici získate naviac zaujímavú zľavu na ďalší nákup.

A mám pre vás tip, aká kytica ruží je najviac trendy. Zvoľte napríklad 19 ruží v jednej farbe a do kytice primiešajte iba jednu ružu v inej farbe.

Nielen kvety online

Flora-online vo svojom e-shope neponúka len klasické kytice. Objednajte a pošlite trebárs nádherný kvetinový kôš, alebo kyticu s darčekom – s bonboniérou, šampanským či s plyšovým medvedíkom.

Riešite smútočnú udalosť? Aj tu vám je Flora-online nápomocná

Špeciálnym sortimentom v ponuke sú smútočné kytice. Veľký výber kytíc máte naviac možnosť variovať čo do veľkosti danej smútočnej kytice. Celkom sa ponúka až šesť veľkostí.