Keď sa povie láska cez internet

Určite nejeden z nás pozná vo svojom okolí človeka, ktorý žije sám a nemá po svojom boku žiadneho partnera. A možno ste to práve Vy o kom píšem. Žijete osamelý život, túžite po partnerovi, ale nemáte dostatok príležitostí alebo odvahu si nejakého nájsť. A život plynie. Už dávno nemáte dvadsať, ani tridsať a Váš vek sa blíži k magickej hranici štyridsať, kedy najmä ženy zostávajú v pozore, a už tak povediac zúfalo hľadajú svoju polovičku, s ktorou by splodili dieťa a naplnili svoj život aj po stránke materstva. Vedia, že splodiť a vychovať dieťa po štyridsiatke už veru také jednoduché nie je a prináša to aj rôzne komplikácie.

Čo keby ste využili možnosti internetu a skúsili zoznamku online ? Máte obavy? Kto by nemal. No pri dodržaní istých pravidiel online zoznámenia, budete možno milo prekvapení, keď stretnete spriaznenú dušu, s ktorou si máte čo povedať a vedeli by ste si predstaviť, že sa s týmto človekom aj osobne stretnete. To je po zoznámení sa online kľúčové pre Váš potencionálny spoločný život. Ak sa budete navzájom jeden druhému páčiť a budete sa fyzicky priťahovať, nie je čo riešiť.

Všetky obavy z Vás opadnú a Vy sa budete s týmto človekom cítiť ako v siedmom nebi. Dôležité však je, aby ste sa ešte predtým ako sa intímne zblížite dohodli na niekoľkých spoločných stretnutiach, na ktorých budete môcť pozorovať správanie partnera a odhadnúť, či je to naozaj ten pravý, s ktorým by ste chceli prežiť zvyšok života. Aj keď už vo Vašom veku nie na čo čakať, nesmiete sa unáhliť. Až keď zistíte, že Váš online priateľ sa osvedčil aj po niekoľkých stretnutiach, vrátane tých intímnych, môžete sa spoľahnúť, že časom Vaše priateľstvo prerastie do lásky a Vy už viac nebudete musieť dlhé zimné večery tráviť osamote. Budete živým dôkazom toho že láska cez internet existuje.