Poistite si auto cez počítač

Dnešná doba je rýchla. Stále pribúdajú nové a nové výdobytky techniky. Máme autá, počítače, mobily. Všetko , čo nám uľahčuje život. Ale je to naozaj tak? Mnohokrát sa nedokážeme v ponuke zorientovať. Nevieme sa rozhodnúť, ktorý produkt je pre nás najlepší. Nemáme čas behať po predajniach zisťovať výhody a nedostatky. Poznáte to, však? Máme však pre vás výborné riešenie.

Povinnosti zo zákona

Napríklad také auto. Nielenže stojí kopu peňazí, ale samozrejme, ho musíme poistiť. Zmluvné poistenie áut je zo zákona povinné. Niekedy nám ho ponúkne sám predajca. V tej chvíli však nevieme, či je tá ponuka pre nás najvýhodnejšia. Jednou z možností je prelustrovať si ponuky poisťovní dopredu. Ale zas je tu ten náš čas, ktorého máme málo. A teraz je na rade ďalší pomocník – počítač. Prečo a ako ho využiť?

Využite svoj počítač

Sprostredkovať a informovať o ponukách poisťovní a finančných inštitúcií sa dá aj online. Dokonca môžeme také poistenie cez internet aj uzavrieť. Porovnáme si výhody a nevýhody, nájdeme najlepšiu ponuku a môžeme v pokoji porozmýšľať. Takáto služba sa dá využiť aj vtedy, keď chceme povinné zmluvné poistenie zmeniť alebo zrušiť. Splníme si zákonnú povinnosť a rozhodneme sa, ktoré riešenie je pre nás najvýhodnejšie.

Ktoré služby máte navyše?

Niektoré poisťovne ponúkajú k povinnému poisteniu aj ďalšie pripoistenia , ktoré sú zadarmo. Viete si predstaviť, koľko času by vás to stálo, zistiť všetky podrobnosti u všetkých predajcov poistenia ? My teda nie. Myslíme si , že po dvoch hodinách chodenia by ste uzavreli prvé poistenie, ktoré by vám ponúkli. A pritom online porovnanie trvá len niekoľko minút. Čo myslíte, stojí to za to?

Šetrite váš čas

Okrem povinného poistenia si môžete porovnať aj to havarijné. je síce dobrovoľné, ale nikdy neviete, kedy ho budete potrebovať. V internetovom prieskume sa dozviete aj to, aký typ poistenia si klienti najčastejšie vyberajú. Mnohé stránky ponúkajú svojim klientom aj odborné poradenstvo. Chcú byť spoľahlivým partnerom a poistným poradcom. Nechajte si poradiť a využite ušetrený čas na ostatné príjemné veci, ktoré život ponúka. Určite to oceníte.