Nepečte a nevarte – všetko na oslavu si objednajte ako profi gastroslužby

Na Slovensku máme zažitý zvyk, ísť na všetko v štýle „urob si sám“. A to je aj prípad organizovania rôznych osláv, svadieb, krstín a ďalších udalostí. Skúste ísť na to inak a objednajte si profesionálne gastroslužby.

Nie vždy organizujeme oslavy a party v reštaurácii. Veľmi často doma, alebo v prenajatých priestoroch bez reštaurácie. Organizácia takej udalosti je potom veľmi náročná. Nie je nič mimoriadne, že sa v rodine vypeká a vyvára niekoľko dní dopredu. Skúsme ísť na to inak. Oslavu si radšej užijme a pohostenie nechajme na profesionálov.

Kvalita cateringových služieb sa výrazne zlepšila

Objednať si pohostenie znamená servírovať rôzne špeciality a dobroty. Už to nie sú len lacné chlebíčky a zákusky z margarínu. Gastroslužby, aké ponúkajú GastroSlužby.sk, sú dnes široké. Občerstvenie môže mať podobu tzv. švédskych stolov. Novým hitom je varenie naživo. Nie je problém ponúknuť služby baru – zadarmo či plateného. Požičať si máte možnosť aj kompletný inventár – stoly, stoličky, obrusy aj jedálenských servis.

Nielen svadby a firemné akcie

Nemusíte využívať gastroslužby iba na firemné akcie. Prípadne na svadby. Napríklad catering v Bratislave LionCatering.sk, to sú aj rôzne rodinné akcie či oslavy. Firma vie pre vás najať top kuchárov aj barmanov, postará sa o hostesing, výzdobu aj aranžovanie.

Dobré pohostenie Bratislava ponúka Pohostenie.sk. Firma pre vás zariadi nielen cateringové služby, ale aj celú svadbu na kľúč. Jedálniček firmy, to sú nielen moderné špeciality, ale aj tradičná rodinná klasika. Trebárs bryndzové halušky. Ak chcete dopriať hosťom zážitok z varenia, objednajte si kuchára na živo. Efektná bude príprava palaciniek aj grilovanie.

Naučme sa objednávať si služby

To, čo je vo svete bežné, u nás stále pokrivkáva. Naučme sa konečne si oslavy skutočne užiť. Spomínajme na oslavu ako na stretnutie s blízkymi, a nie ako na drinu spojenú s prípravou oslavy. Profesionálne gastroslužby nám to umožnia.