Nezabudnuteľným môže byť aj váš vianočný večierok

Predvianočný čas je typickým obdobím na organizovanie firemných akcií. Tie ponúkajú priestor nielen na zábavu, utuženie vzťahov medzi zamestnancami, ale aj poďakovanie obchodným partnerom za spoluprácu počas uplynulého roka. Ak nemáte dostatočné personálne kapacity, ktoré by sa o večierok kompletne postarali, služba concierge vám zabezpečí všetko podstatné pre nezabudnuteľný firemný vianočný event.

Služba concierge aj pre korporátnych klientov

Ak ste sa s pomenovaním concierge ešte nestretli, ponúkame vám jeho vysvetlenie. Ide o formu starostlivosti, ktorá zahŕňa pomoc takmer so všetkým, o čo má konkrétny klient záujem. Pre privátnych klientov ponúka osobného asistenta, ktorý pomôže so základným chodom domácnosti, nákupmi, plánovaním dovolenky či rodinných osláv. Pre spoločnosti poskytne pomoc pri zabezpečení nárazových administratívnych prác alebo organizácií obchodných stretnutí, či práve akýchkoľvek firemných akcií.

Myslíte si, že zvládnete zabezpečiť všetko na firemný event?

Organizácia vianočného večierku sa začína už týždne vopred. Zahŕňa zarezervovanie miesta, kde sa daná akcia uskutoční, zabezpečenie kompletného servisu a cateringu či vytvorenie a rozoslanie pozvánok pre hostí. Koniec roka je vo väčšine spoločností hektický a na vyššie spomenuté činnosti súvisiace s plánovaním eventu sú záťažou, na ktorú neostáva čas. Práve preto môžete aj vo vašej spoločnosti prenechať tieto činnosti na profesionálov. Služba concierge prevezme všetku organizáciu na seba a pripraví pre vás, vašich zamestnancov a obchodných partnerov vianočnú akciu, na ktorej nebude naozaj nič chýbať.

Stavte na istotu a zverte organizovanie vianočnej párty službe concierge

Vydarený večierok je ideálnym spôsobom na poďakovanie sa za odvedenú prácu ľuďom, bez ktorých by firma nemohla fungovať. Dobrá organizácia, vhodné miesto, chutné pohostenie a atraktívna zábava sú pre úspech nevyhnutné. Nenechávajte preto nič na náhodu. Služba concierge od Timeguard.sk vám zorganizuje nezabudnuteľnú vianočnú párty, ktorá zanechá vo všetkých pozvaných hosťoch výborný dojem.