Objednajte sa na skutočne účinné bielenie zubov

V našom kultúrnom prostredí sú symbolom krásy, zdravia a aj úspechu biele zuby. Lenže tie naše rozhodne nemusia byť biele ako ľalia. Príčin môže byť viac. Od genetických dispozícii čo sa týka farby zubov, cez pigmentáciu spôsobenú potravinami, nápojmi či fajčením, až po zdravotný stav našich zubov. Dá sa s tým niečo robiť?

Nechať si vybieliť zuby, to je veľmi častá požiadavka návštevníkov zubných ordinácií

Určite sa s farbou zubov dá niečo urobiť a v Happy Dent – stomatológia Aupark ponúkajú dokonca aj jedinečnú metódu bielenia zubov, PURE Whitening, ktorá ako jediná na svete garantuje trvanlivý výsledok bielenia a súčasne je veľmi šetrná k našim zubom.

Bieleniu zubov by mala vždy predchádzať návšteva dentálnej hygieny

Práve na dentálnej hygiene nám dokážu zo zubov odstrániť pigmenty z potravy, nápojov, aj spôsobených niektorými zlozvykmi. Samotné bielenie zubov– PURE Whitening potom realizuje zubný lekár. Táto metóda je veľmi inovatívna a je schopná vybieliť zuby bez ohľadu na východiskovú farbu zubov pacienta.

Bielenie bez škodlivých látok

Viditeľnými zubami pri komunikácii aj úsmeve sú obvykle iba predné horné zuby. Práve na ne sa bielenie zameriava. Metóda bielenia PURE Whitening je bezpečná pre zdravie, šetrná k zubom, len minimálne, alebo vôbec nezvyšuje ich citlivosť, obsahuje minimum peroxidu vodíka a je bez problematických stabilizátorov.

Najprv doma, potom u lekára

Zubný lekár vyhotoví zubné odtlačky a podľa nich potom v laboratóriu vyrobia vhodný nosič na bielené zuby. Samotné bielenie prebieha doma, vždy v noci, za pomoci bieliaceho gélu v nosiči nasadenom na zuby. Pacient si bieli zuby 14 nocí. Následne 15. deň zubný lekár dočistí zuby v ordinácii.

Bielenie metódou PURE Whitening sa hodí iba na zdravé zuby bez kazov. Nie je vhodné ani na zapálené ďasná. V prípade kazov a zápalov je nutné najprv zuby preliečiť.