Podnikajte s vlastným eshopom aj bez skúseností

Myslíte si, že eshop môžu prevádzkovať len ľudia, ktorí rozumejú programovaniu? Ste na omyle, aby ste mohli prevádzkovať eshop, nemusíte o tvorbe webov vedieť vôbec nič. Zatiaľ čo v minulosti bolo prevádzkovanie eshopu ťažké, v dnešnej dobe sa do neho môže pustiť aj úplný amatér. Keďže je o online nakupovanie stále väčší záujem, je to veľká príležitosť aj pre vás. Pokiaľ ste vždy chceli mať vlastný internetový obchod, môžete získať komplexné riešenie, ktoré vám bude prispôsobené na mieru.

Na koho sa obrátiť?

Keď chcete eshop, ponúka sa vám viacero riešení, ale žiadne vám neponúkne toľko výhod, ako má portál e-shop-zadarmo.sk. Dajú vám tu v podstate celý eshop zadarmo. Veľmi dobre tu vedia, že začiatky sú najťažšie, a preto sa špecialisti rozhodli, že všetkým zákazníkom zaistí eshop do 100 položiek úplne zadarmo. Budete tu mať všetky funkcie, ktoré by ste mali aj v platenej licencii, budete obmedzení len počtom položiek v eshope. Komplexné riešenie znamená, že získate všetko v jednom, teda doménu, webhosting, email, eshop aj všetko ostatné. Eshop bude mať moderný vzhľad a bude spĺňať všetky právne náležitosti aj súčasné štandardy.
Samozrejmosťou je správne zabezpečenie, GDPR a ďalšie. V Českej republike a na Slovensku toto riešenie využívajú už tisíce zákazníkov a vy môžete zhliadnuť referencie priamo na webe. Ak ste vždy sledovali profesionálne e-shopy a priali ste si mať aj jeden taký, teraz sa vám to môže ľahko splniť. Spolupráca s každým klientom je veľmi úzka. V eshope nebudete mať žiadne záväzky a môžete pokojne využívať vlastného grafika, programátora alebo ďalších špecialistov. Experti sú vám však neustále k dispozícii, aby vám pomohli s nastavením vzhľadu, funkcií, položiek aj čohokoľvek ďalšieho. Chcete mať vlastný eshop online zadarmo? Navštívte web e-shop-zdarma.sk a zaistite si ho.