Smart Wings

Cestujúci si zaplatí len cenu za letenku a neplatí žiadne iné poplatky. Spoločnosť je medzi cestujúcimi známa najmä vďaka charterovým letom.

Prepravca sa však rozhodol zaviesť nové opatrenie, ktoré nepriaznivo vplýva na niektorých cestujúcich. Rozhodli sa zrušiť občerstvenie zadarmo pre pasažierov na linkách, kde let trvá menej ako 2 hodiny. Ak má cestujúci záujem o občerstvenie, musí si zaň priplatiť.

Našťastie ceny za občerstvenie sú prijateľné, a cestujúci sa nemusia báť žiadnych horibilných súm za jedlo či nápoje. Ak Vás počas letu prepadne neznesiteľný hlad, môžete si zakúpiť bagetu za 3€ a malé pivo za 2€. Tieto ceny sú dokonca nižšie ako má konkurencia. Nemusíte mať ani obavu s jazykovou bariérou (služby prekladateľskej agentúry by ste využili skôr pri letoch z medzinárodného letiska vo Viedni), pretože letušky sú zväčša slovenskej a českej národnosti. S občerstvením sa musíte rozlúčiť pri letoch z Prahy do Bruselu, Ríma, Paríža, Nantes a Nice. Pri letoch do ostatných destinácií zostáva občerstvenie pre pasažierov samozrejmosťou aj naďalej. Takže ak si zakúpite letenky do Moskvy, Dubaja, New Yorku, Bangkoku, či inej vzdialenej destinácie, nemusíte sa obávať, že budete na palube lietadla hladovať.

Dôvod, prečo sa spoločnosť Travel Service rozhodol pre tento krok je jednoduchý. Kríza zasiahla každého, a preto je potrebné šetriť všade, čoho dôsledkom je znižovanie nákladov. Útechou pre Vás môže byť fakt, že poplatky za občerstvenie už zaviedlo viacero prepravcov, dokonca aj veľké aerolinky a nízke ceny leteniek!