Trvalý pobyt na lukratívnej bratislavskej adrese

Ako fyzická osoba večne ulietaná nemáte prehľad o doručenej pošte. Nemáte čas chodiť a kontrolovať vašu poštu, keďže ste na cestách? Ani nemusíte. Máme pre vás najlepšie riešenie aké vás mohlo postretnúť. Na jednej vynikajúcej stránke mojpobox.sk ponúkajú pre svojich nových zákazníkov možnosť získať trvalý pobyt v Bratislave. Ešte k tomu na lukratívnej adrese!

Nemusíte pri tom chodiť ďaleko. Vyhnite sa zbytočnému behaniu po bratislavských úradoch. Stačí vám pozrieť na MojPobox a zistiť si potrebné informácie o získaní trvalého pobytu v hlavnom meste. Trvalý pobyt získate na Karpatskom námestí. Spolu s ním získate tieto výhody:

  • dostanete dôveryhodnú adresu trvalého pobytu,
  • prístup do nemocníc, škôlok a skôl v Bratislave.

Trvalý pobyt od MojPobox môžete získať len za pár eur mesačne. Ak máte problémy s majiteľom bytu, do ktorého ste sa nasťahovali a nechce vám dať súhlas na trvalý pobyt, využite možnosť kúpiť si trvalý pobyt. Za 9€ mesačne získate trvalý pobyt s vlastnou poštovom schránkou, na ktorej bude napísané vaše meno. Zásielky vám budú chodiť na adresu trvalého pobytu. Samozrejme môžete využiť možnosť pravidelného informovania o príchode zásielok prostredníctvom SMS správ. Majte prehľad o každej jednej zásielke aj keď sa nachádzate niekoľko stoviek kilometrov od miesta trvalého pobytu.

Prechodný pobyt

Ak nemáte v pláne kupovať si trvalý pobyt v Bratislave, môžete si zistiť informácie týkajúce sa prechodného pobytu. Prechodný pobyt si nahlasujú občania až vtedy, keď vedia, že na mieste, v ktorom sa budú nachádzať, budú viac ako 90 dní. 90 dní je podmienka. Myslite na to. Pri prechodnom pobyte občan hlási začiatok, miesto a predpokladanú dobu prechodného pobytu. Dôležité je, aby ste sa ohlasovni nahlásili do 10 dní od ubytovania.