Vyberte si hodinky, ktoré vás budú reprezentovať

Pri výbere hodiniek obyčajne dlhšie rozmýšľame a zvažujeme podľa mnohých kritérií. Ak už viete, čo očakávate z hľadiska výkonu, pozrime sa na stránku módy, štýlu a určitého statusu, ktorý by vám váš doplnok mal zvýrazniť.

Páni si často potrpia nielen na značke, ale i na výkone svojich hodiniek. Spolu s tým chcú hodinky, ktoré zvýraznia ich osobnosť. Dá sa to zladiť do jedného. Z módnych značiek stále najaktuálnejšie sú napríklad mimoriadne obľúbené pánske hodinky Diesel. Aký je muž, ktorý by mal byť ich nositeľom? Sebavedomý, uvoľnený a nespútaný. Práve to charakterizuje túto značku, ktorá už desaťročia valcuje svetové móla. Spolu s dobrým menom nesú so sebou aj patričnú kvalitu: využívané sú minerálne sklíčka, nerezová oceľ v rôznych povrchových úpravách, azda najznámejšie sú čierne alebo tmavošedé kovy, typické pre hodinky Diesel sú XXL rozmery. Nemusíte byť typ biznis muža, aby ste si nasadili takéto hodinky, práve naopak – Diesel je značkou rebelov, preto v nich zapôsobíte aj keby ste sa obliekli do roztrhaných džínsov. Veľkou výhodou sú funkcie, ako sú viaceré svetové časy, stopky, dátumovníky, vyššia vodeodolnosť.

Michael Kors

Niečo pre tých, ktorí obdivujú americkú športovú módu, ale pritom radi pôsobia decentne a luxusne, ponúka značka Michael Kors. Hodinky Kors sú typické svojou jednoduchosťou a pritom rafinovanosťou detailov. Táto značka udáva trendy a zároveň si každý jej kus zachováva istú jedinečnosť. Hodinky sú všestranné, vhodné tak ku casual štýlu ako aj k športovej móde.

A napokon, páni prísne vysadení na eleganciu a formálny štýl ako čerešničku na torte k svojmu oblečeniu môžu zvoliť hodinky talianskej módnej značky Emporio Armani. Táto značka je už dlhé roky stálicou na módnom nebi. Stále pretrváva ako synonymum elegancie, tradičného štýlu a jedinečnosti. Typické sú pre ňu čisté línie a dômyselné detaily, pričom ako celok pôsobia pánske hodinky konzervatívne, uhladene a ideálne sa hodia k saku a kravate.