Spravte si romantiku aj po západe slnka

Mnohé nielen mladé páry nemajú čas na romantiku. Prídu domov z práce a sú vôbec radi, že dokážu aspoň na chvíľu vyložiť nohy a nerobiť nič. Skúste ale svoj voľný čas využiť na maximum a radšej obetujte hodiny leňošenia pri televízii a choďte do prírody. Čo viete, možno stretnete poľovníka, ktorý drží krátku zbraň a poľuje na zver. A možno stretnete krásnu nedotknutú prírodu bez akýchkoľvek ľudí.

Romantika na deke

Nie je nad to, keď si spravíte romantiku na deke po západe slnka. Samozrejme, len vtedy, keď vám to počasie dovolí. Neriskujte zbytočne, keď je noc chladná. Romantika by sa totižto zmenila na pár dní v posteli s chorobou. Nezabudnite si so sebou vziať baterku, niečo na zobnutie a hlavne, nezabudnite si vziať hrubší sveter alebo mikinu. Nikdy neviete, ale zima vás môže prepadnúť aj vtedy, keď je cez deň 30ºC a na noc sa výraznejšie ochladí.

Pozorujte zver, ale nerušte ju

Počas súmraku budete môcť vidieť zver v ich prirodzenom prostredí. Ale pozor, skúste ich nerušiť a snažte sa byť maximálne opatrní. Nie, že budete na zver mieriť výrazným laserom a vyplašíte ju. Snažte sa nerobiť hluk a pozerajte sa cez nočné videnie na okolitú prírodu. Verte, je to naozaj niečo krásne.

Romantické chvíle sa dajú zažiť nielen v blízkom bare alebo na diskotéke. Skúste trošku iný a zaujímavejší spôsob, ako si spraviť romantiku. Uvidíte, že nielen vám, ale aj vášmu partnerovi sa bude tento nápad pozdávať. Určite budete mať na čo spomínať. Romantika v prírode a po západe slnka je to najlepšie.