Ako sa vyhnúť návšteve zubára?

Študovať zubárčinu bolo kedysi prestížne. Za tú dobu sa ale vôbec nič nezmenilo. Tí najlepší, ktorí sa rozhodli zvládať šesť rokov na vysokej škole a obetovať párty s kamarátmi, získali titul MDDr. Hovorí sa, že byť zubárom je dobrý biznis. Áno, je. Ako sa ale vyhnúť návšteve zubára? Skúste to takto.

Bieľte si zuby

Nájsť spôsob, ako sa vyhnúť zubárovi, nie je až také komplikované. Ako naše staré mamy hovorievali, je dôležité, aby sme si po každom jedle čistili zuby kvalitnou zubnou pastou. Ale aká je kvalitná zubná pasta? Určite by nemala obsahovať škodlivé látky, ktoré ničia zubnú sklovinu. Odporúčame zubnú pastu obsahujúcu aloe vera. Táto pichľavá rastlinka je populárna aj v našich končinách. Skúste však svoje zuby bieliť niečim iným. Čím?

Skúste napríklad klinicky testované bieliace pásiky. Na internete nemáte problém nájsť dobré a overené bieliace pásiky, ktoré navyše pomáhajú navodiť v ústach príjemnú chuť. V čom spočíva výhoda bieliacich pásikov?

  • Jednoducho sa aplikujú a pri aplikácii nepociťujete žiadnu bolesť.
  • Účinnejšie bielenie zubov ako jednorázové bielenie.
  • Neničí vašu sklovinu a ďasná.
  • Nezvyšujú citlivosť zubov.
  • Môžete ho realizovať z pohodlia domova a nemusíte ísť na dentálnu hygienu.

Bieliace pásiky sa používajú na 30-60 minút denne v priebehu 14 dní. Zuby by mali byť už po šiestich dňoch viditeľne bledšie. Skúste takýto spôsob čistenia a bielenia a vyhnite sa návšteve zubára. Bieliace pásiky sú ekonomicky výhodnejšie ako bielenie zubov u zubárov. Myslite ekonomicky.