Cestovné poistenie výhodne online a na celý rok!

Využite však novú možnosť, ako sa poistiť na cesty! Klasické cestovné poistenie, na ktoré je väčšina ľudí zvyknutá, je jednorázové, tzv. krátkodobé cestovné poistenie.

V súčasnosti je však výhodnou novinkou práve celoročné cestovné poistenie online od spoločnosti Netfinancie s.r.o.

Pýtate sa prečo? Jednoducho preto, že niekedy sami neviete, kam všade sa cez rok dostanete. Až po uplynutí roka si uvedomíte, že ste boli na viacerých zahraničných cestách, pri ktorých ste si uzatvárali práve krátkodobé cestovné poistenie a tak ste utratili peňazí oveľa viac. Šetrite! Celoročné cestovné poistenie Vám dáva možnosť, že si ho vybavíte iba raz a celý rok môžete cestovať bez starostí. Navyše výhodne.

Výhodne nielen finančne, ale aj časovo. Náš prvý špecializovaný portál pre komplexné cestovné poistenie http://www.cestovne-poistenie-online.sk Vám dáva možnosť porovnania cien a rozsahu poistení v jednotlivých poisťovniach. Môžete si porovnať ponuky cien a vybrať si to najvýhodnejšie ročné cestovné poistenie – vďaka online kalkulačke pre ročné cestovné poistenie. V súčasnosti zahŕňa poisťovne Union, Amslico, Axa Assistance a Allianz, spolupráca sa však pripravuje aj s ďalšími. Máte tak naozaj široký výber.

Takto výhodné poistenie si uzatvoríte pohodlne a rýchlo, dokonca aj v deň cesty – všetko online. Našou novinkou je okamžitá platba online cez CardPay, vďaka ktorej máte za poistenie zaplatené už pri odosielaní žiadosti o poistenie, a teda platné a môžete ho využívať.

Aj keď ide o online formu, ročné cestovné poistenie má všetko, čo má mať. V prípade poistnej udalosti sa o Vás kedykoľvek postaráme, stačí využiť dané asistenčné služby. Pre našich zákazníkov rovnako poskytujeme prvotriedny inforservis a pomoc od našich skúsených pracovníkov. Ak máte nejaké nejasnosti o ročnom cestovnom poistení online, neváhajte a kontaktujte nás. Radi Vám pomôžeme.

V súčasnosti je online služieb nespočetné množstvo a stále sa zvyšuje, ročné cestovné poistenie online cez Netfinancie.sk je však tou výhodnou aj praktickou službou pre cestovateľov. Na svojich cestách ju jednoznačne oceníte!