Farebný svet vo svete tlačiarní

Všetko okolo vás je farebné ako dúha. Zelená,červená, ružová, modrá. Všetky farby, ktoré poznáte ešte skôr, ako ste sa naučili povedať písmenko r. Nie ste v rozprávke, nachádzate sa v tlačiarni, ktorá sa len tak hemží farebnými pásikmi, ktoré potom vystúpia na povrch. Nebojte. Sníva sa vám. Prenesme sa však do reality tlačiarní a ich náplní.

Obrázok musí byť farebný, nie čiernobiely

Možno sa vám zdá, že sa občas na život pozeráte cez ružové okuliare. Nechce sa vám ich zložiť, pretože vám svet príde po ich zložení čiernobiely? Svet občas býva čiernobiely, ale ak sršíte pozitívnou energiou a rozdávate ju okolo seba, tak sa nemusíte obávať, že budete potrebovať ružové okuliare. Hoďte ich do koša a nahliadnite do sveta tlačiarní. Predsa len obrázky musia byť farebné, nie? Viete si predstaviť čiernobiely obrázok? Síce, aj taký má svoje čaro, ale nie je to ono. Chýba tomu, ten jas, tá farebnosť, ktorá je s tým spätá. Strom nemáme čierny, jablká nemáme čierne, tráva nie je čierna. Vo svete tlačiarní sú pánmi farebnosti práve tonery, ktoré dodajú ten potrebný šmrnc obrázkom.

Buďte prispôsobiví, aj dúha vychádza len po daždi

Vo svete tonerov ide o vyrovnanosť. Nemôžeme dať toner jednej značky do tlačiarne inej značky. Aj keď solidarita by sa zišla, v tomto prípade musí ísť bokom a nakúpiť kompatibilné tonery do laserovej tlačiarne. Áno, my máme len laserovú, tak chceme pre ňu len to najlepšie. Len tú najlepšiu dúhu. Internet nám ponúka široké spektrum možností nákupu tonerov. Keď si popri popíjaní ovocného čajíku popozeráte aké tonery vám výrobcovia ponúkajú, ostanete v nemom úžase, že aj zabudnete dopiť náš milovaný čajík. Sú cenovo dostupné, takže sa nemusíte báť, že po kúpe tonerov vám ostane diera v peňaženke.

Tonery berte ako šťavu na rozbeh vašich tlačiarní. Keď ich správne napojíte, tak vám ukážu výsledok. A určite vyjde aj dúha, ktorá nás chytí za srdce. Tak tlačte, tlačiarne čakajú.