Keď vám dlžník nechce vrátiť peniaze

Stalo sa vám  niekedy, že ste niekomu požičali peniaze a dotyčná osoba vám ich ešte nevrátila? Neviete si rady s tým, ako sa k týmto peniazom dostať? Dotyčná osoba má voči vám vysokú pohľadávku, lenže nechce ju vôbec splatiť? Nenaťahujte sa s nezodpovedným človekom, nechajte si pomôcť od odborníkov. Pomoc hľadajte na stránke ipohladavky.sk!

Lámete si hlavu nad tým, že sa vám peniaze, ktoré ste dlžníkovi požičali nevrátia? Toho sa pri pomoci od advokátskej kancelárie JUDr. Jaroslava Čibenku nemusíte obávať. Peniaze sa vám vrátia späť na váš účet. Iba vďaka ich pomoci. Čo sa však s danými pohľadávkami dá robiť? Čítajte ďalej.

Vymáhanie pohľadávok

Skúšali ste sa dohodnúť s dlžníkom mimosúdnou cestou? Nedarilo sa vám to? V tom prípade, ak sa vám nepodarilo dohodnúť sa na mimosúdnom vyrovnaní, vaším jediným riešením bude súd. Pre niekoho nočná mora, pre niekoho jediné východisko. Ak sa chcete vydať na vymáhanie pohľadávok s advokátskou kanceláriou pána Čibenku, musíte najprv uzatvoriť zmluvu. Dlžník by mal byť vopred upozornený na vymáhanie vysokých pohľadávok. Ak však nebude vopred upozornený, advokát by mu mal vyčísliť jeho dlh spolu s úrokmi z omeškania. Bude mu umožnené uzavrieť zmluvu, na základe ktorej splatí časť dlhu. Ak však dlžník neuhradí ani halier, nastupujú na rad advokáti s advokátskej kancelárie pána Čibenku. Tí podajú návrh na platobný rozkaz, aby čím skôr získali exekučnú titul. Exekučný titul, ktorý je potrebný na to, aby čím skôr vymohli dlh.

Vy ste však premýšľali nad druhou variantou, čiže nad odpredaním pohľadávok? Aj to sa dá!

Odpredaj pohľadávok

Chcete sa zbaviť pohľadávky? Dáme vám jednoduché riešenie. Skúste vašu pohľadávku odpredať. Myslíte si, že sa to nedá? Práve naopak, dá sa to. Odpredaj existujúcej pohľadávky je to najjednoduchšie riešenie. Zbavíte sa povinností a hlavne nervov! Dlžníka, ktorý bol dlžný vám, bude teraz riešiť nový veriteľ, ktorý od vás odkúpil pohľadávky. Nový veriteľ by mal byť však povinný oznámiť zmenu dlžníkovi.