Majte prehľad o vašom aute: Pomôže vám elektronická kniha jázd

Zaujíma vás, koľko sa vo vašom aute najazdilo kilometrov a či sedia spotrebované pohonné hmoty s evidenciou, ktorú si vediete? Dnes to už nie je žiaden problém. Pomôže vám zavedenie elektronickej knihy jázd spolu s monitorovacím systémom GPSCAR, ktorý dokáže vyhodnotiť efektivitu jazdenia, spôsob využitia a mnohé iné. Najlepší spôsob ako mať vozidlá vašej spoločnosti bez palcom bez toho, aby ste sa vynaložili nadmerné úsilie. Všetko vďaka šikovným technológiám firmy Secar.

Už vám žiadna súkromná cesta neujde

Nie je ničím výnimočným, keď zamestnanci využijú firemné auto na svoje súkromné účely. Zastavia sa počas pracovnej cesty doma alebo počas pracovnej doby zbehnú na návštevu k priateľom či na obed do reštaurácie na druhom konci mesta? Tak či onak, ich výlety zaplatíte vy. Tomu, aby sa podobné veci stávali, môžete zabrániť tým, že budete mať vždy perfektný prehľad o tom, kto vozidlo vedie, koľko kilometrov spotreboval, i to, či dodržiava stanové trasy vďaka RFID technológii a CAN pripojeniu. Týmto spôsobom môžete mať pod kontrolou aj tovar, osobné či nákladné autá i stavebné stroje vašej spoločnosti.

Manažujte vozový park na tej najvyššej úrovni

Chcete mať prehľad o vozovom parku vo vašej firme? Správca vozového parku vašej spoločnosti potrebuje kvalitný systém, ktorý mu pomôže monitorovať dôležité prvky súvisiace s používaním firemných áut. Vďaka aplikácii Sherlog Trace to bude hračka. Aplikácia vám zabezpečí dokonalý monitoring vozidiel vrátane informácií o polohe sledovaných áut, aktuálnom zostatku paliva, kilometroch a iných parametroch, ktoré vedú k dokonalej evidencii. Týmto spôsobom sa dá skvelo ušetriť na pohonných hmotách a mať prehľad o činnosti zamestnancov zároveň. Ak hľadáte efektívny nástroj na zlepšenie chodu firmy, vďaka elektronickej knihe jázd sa vám to rozhodne podarí.