Pôjde to s Pôjdeto

Po ozajstných profesionáloch a skúsených fachmanoch je dopyt snáď vždy a v každom obore. Servisné služby pritom nie sú výnimkou. Ak si neviete dať rady s nastavením vášho elektronického zariadenia alebo sa vám nedopatrením rozbil displej na vašom smartfóne, obráťte sa na odborníkov z Pôjdeto.

Pôjdeto poskytuje služby, týkajúce sa poradenstva a servisných činností pre mobily, tablety, TV prijímače, router zariadenia, domáce kiná, satelity či sieťové zariadenia. Rieši poruchy softvérového aj hardvérového charakteru, nastavenia zariadení, zálohovanie dát, ale napríklad aj bezpečnostný audit systému. V prípade nutnosti je v pracovných dňoch od 8:00 do 20:00 k dispozícii technik, ktorý podľa dohody vyrazí na miestno určenia. Služby Pôjdeto si môžete objednať na bezplatnej telefónnej linke alebo prostredníctvom emailu. Ako užívateľ sa môžete spoľahnúť na 100% garanciu kvality – vrátenie zaplatenej sumy pri neúspešnom servisnom úkone alebo inštalácii.

shutterstock_167852012

Servis mobilov, PC a notebookov

Užívateľsky atraktívna je hlavná web stránka firmy, na ktorej sa bez problémov zorientujete a podobne ľahko sa dopátrate aj riešenia svojho problému. Stačí len zvoliť výrobcu, modelovú radu a typ závady na vašom zariadení, mobile alebo počítači. Pokiaľ v jednej z týchto možností tápete, obráťte sa tím Pôjdeto. Obratom dostanete odpoveď s ponúknutým riešením. Dostupný servis mobilov a počítačov vám je k dispozícii.

Nastavenie zariadení

Je paradoxné, že problémy vznikajú aj vtedy, ak sú zariadenia v poriadku. V tomto prípade máme na mysli ich nastavenie či inštaláciu, ktorá spôsobuje mnohým užívateľom ťažkosti. Pôjdeto rieši aj záležitosti ako montáž satelitu, nastavenie routerov a domácich sietí, optimalizáciu, diagnostiku alebo bezpečnostný audit počítačov.

Školenia

V ponuke služieb nájdete tiež možnosť školení, 30 alebo 60 minútových lekcií, ktoré vás vovedú do sveta browsovania, inštalácie programov, používania balíka Office a ďalších užitočných momentov, s ktorými sa pri práci s počítačom alebo smartfónom stretnete.