Poker – ako hrať a vyhrať?

Aj vy si myslíte, že poker je iba hazardná hra, pri ktorej sa síce zabavíte, ale určite prídete o všetky vložené peniaze? Mýlite sa, poker vám totiž môže priniesť ozajstné peniaze, ako sa to však dá?

Hra je už odjakživa základným spôsobom zábavy. Už od nepamäti si ľudia vymýšľajú rôzne hry, ktoré im umožňovali vyplniť voľný čas, prípadne sa odreagovať od iných povinností a zabaviť sa. Existujú rôzne typy hier, niektoré sú vhodné pre rodiny s deťmi, iné sú o niečo adrenalínovejšie a vhodné pre tvrdšie povahy, inak povedané pre ľudí, ktorí na to, aby sa poriadne zabavili, potrebujú aj určitú dávku adrenalínu. Spôsoby, ako sa dá dosiahnuť adrenalín pri hraní hier, sú rôzne. Jeden z najjednoduchších spôsobov, ako dosiahnuť poriadnu dávku adrenalínu pri hraní hry, je zakomponovať do nej skutočné peniaze. Keď hráte Monopoly, nemáte tak veľkú motiváciu snažiť sa vyhrať, lebo v hre síce vyhráte veľa peňazí, ale v skutočnom živote z toho nemáte vôbec nič. Preto vznikli hazardné hry, ako napríklad poker, v ktorom môže hráč vyhrať skutočné peniaze. Prívlastok hazardný si však mnoho ľudí vysvetľuje zle. Čo vlastne znamená alebo ako si spraviť test závislostí na hraní hazardných hier?

Hazard = zisk?

Keď sa povie hazard, väčšina ľudí si predstaví herňu, kde nejakí ľudia závislí na takýchto hrách pravidelne prichádzajú o všetky úspory a robia si tak mylnú mienku, že hazardná hra sa rovná automatickej strate peňazí. Tak to však vôbec nie je, slovo hazardný znamená len jedno – manipulujete s reálnymi peniazmi, ktoré v určitých prípadoch môžete stratiť, ale môžete aj veľa získať. Existuje množstvo hráčov, ktorí veľmi dobre vedia, čo robia a dokážu si v hre poker veľmi slušne zarobiť. Napríklad, taký turnaj je veľmi dobrou príležitosťou, ako ukázať svoje herné schopnosti a zarobiť slušné peniaze. Ako sa však stať hráčom, ktorý dokáže na takýchto hrách zarábať? Základom je tréning. Trénovať môžete napríklad v herniach DoubleStar, ktoré patria medzi tie najprestížnejšie a poskytujú mnoho zaujímavých ponúk. Veľa informácií a noviniek o hazarde nájdete na blogu DoubleStar. Ak vás poker oslovil a dostali ste chuť zahrať si ho môžete v kluboch DoubleStar, prípadne, pokiaľ ste introvertný typ človeka, môžete si zahrať poker online. Dobrý tréning a zábavu poskytnú aj iné hazardné hry typu automaty, blackjack, či ruleta. Tak nečakajte a začnite vyhrávať aj vy!