Psychosomatické príčiny zdravotných problémov môžu brániť Vášmu uzdraveniu. Ako si môžete pomôcť?

zdroj: "©Bioliečba.eu, 2018 - až po súčasnosť".

zdroj: „©Bioliečba.eu, 2018 – až po súčasnosť“.

Možno by ste boli prekvapení, keby ste vedeli, aká veľká časť zdravotných problémov má v skutočnosti svoj pôvod v traumách z detstva, v potlačených emóciách atď. Na tieto príčiny sme už vo väčšine prípadov úplne zabudli. Naše telo si ich ale pamätá, a tak dochádza k stále sa opakujúcim zdravotným problémom, s ktorými si už ani lekári nevedia rady. Existuje však možnosť, ako svoje telo uzdraviť raz a navždy.

Trápia Vás opakovane zdravotné problémy, ako sú napríklad migrény, alergie, nadváha, poruchy trávenia, depresie a ďalšie? Vedeli ste, že veľká časť našich problémov môže byť psychosomatického pôvodu? Väčšinou sa jedná o traumy, ktorá sme utrpeli v detstve, alebo o potlačené emócie, o ktorých už dávno nevieme. Naše telo si ale tieto informácie ukladá, a práve opakujúcimi sa zdravotnými problémami nám dáva najavo, že sú tu nevyriešené nepríjemnosti z našej minulosti.

Ako môže pomôcť terapia?

Všetky informácie o našich problémoch, a teda aj o príčinách opakujúcich sa zdravotných problémov, si naše telo ukladá do podvedomia. Vďaka komplexnej terapii možno ľahko tieto príčiny odhaliť. V tele sa potom automaticky naštartujú procesy, ktoré ho postupne uzdravujú.

Terapia na diaľku

Terapiu už nie je nutné absolvovať osobne. Rovnako dobre, ako osobné stretnutie, funguje aj terapia na diaľku. Napríklad terapeut a odborný poradca pán Radovan Babic pomáha pomocou terapie svojim klientom po telefóne. Touto cestou už pomohol mnohým ľuďom vyriešiť ich zdravotné problémy, s ktorými si už ani lekári nevedeli rady.

Terapia pomáha ľuďom, ale aj zvieratám. S Vašou pomocou je možné odhaliť príčiny zdravotných problémov a následne uzdraviť aj Vášho domáceho maznáčika. Viac informácií o prirodzenej liečbe formou terapie nájdete na www.bioliecba.eu.