Spoločnosť Finance4you, a.s. sídliaca v Bratislave patrí medzi nebankové subjekty ponúkajúce rýchly úver. Jedná sa o bezhotovostný úver určený pre zamestnancov, podnikateľov a aj dôchodcov. Základnou požiadavkou spoločnosti je zaistenie úveru nehnuteľnosťou. 

V nasledujúcej časti si priblížime základné parametre produktu s názvom Úver4You, podmienky jeho získania, výhody a nevýhody súvisiace s týmto produktom. Požičiať si môžete 2000 € – 40 000 € so splatnosťou až do 96 mesiacov (podnikateľ si môže zvoliť splatnosť až na 120 mesiacov). Peniaze sa vyplácajú bezhotovostne na váš účet. Splácanie pôžičky prebieha vo forme pravidelných mesačných splátok.

Výhody pôžičky Úver4You:

  1. Rýchle vybavanie pôžičky
  2. Bez skrytých poplatkov – vopred neplatíte žiadne poplatky
  3. Možnosť konsolidovania dlhov, resp. vyplatenie exekúcií

Nevýhody:

  1. Nutnosť ručiť nehnuteľnosťou
  2. Dokladovanie príjmu (vo forme výpisu z bankového účtu, resp. v prípade vyplácania mzdy v hotovosti je nutné doložiť výplatné pásky za posledné 3 mesiace)
  3. Pôžička je dostupná len pre občanov zo západného slovenska a niektorých častí stredného slovensko

Doklady potrebné pre získanie pôžičky:

  1. Občianský preukaz
  2. List vlastníctva od nehnuteľnosti

Záverečné hodnotenie:

Úver od spoločnosti Finance4You je vhodný aj pre osoby zapísané v bankovom registri, ktoré nemajú možnosť si požičať u iných spoločností.  Doporučujeme pôžičku využiť len v nevyhnutnom prípade s tým, že ste si istý svojou schopnosťou splácať úver. Je potrebné si uvedomiť, že ručíte svojou nehnuteľnosťou, resp. nehnuteľnosťou vašich blízkych. Pri nebankových spoločnostiach doporučujeme zvýšenú obozretnosť.

Máte skúsenosti s pôžičkou Uver4You ? Podeľte sa o ne prostredníctvom komentárov.

O pôžičku Uver4You môžete požiadať vyplnením formulára uvedeného nižšie (majiteľ stránky Bohati.sk nie je poskytovateľom úveru a nenesie zodpovednosť za škody spôsobené tretími stranami).