Uzatvorte si najvýhodnejšie poistenie – cez porovnávaciu online kalkulačku!

Poistenie auta, cestovné poistenie, poistenie zodpovednosti zamestnanca a iné… Ide síce o produkty väčšinou dobrovoľné, v prípade však povinného zmluvného poistenia auta je toto poistenie aj našou zákonnou povinnosťou. PZP musí mať každé vozidlo, ktoré jazdí na pozemných komunikáciách. Keďže je však na našom poistnom trhu množstvo poisťovní s rôznymi ponukami, niekedy môže nastať problém vybrať si tú správnu, či už z hľadiska poistného krytia, ale aj z hľadiska ceny. Predsa len, práve ceny sú často tým hlavným dôvodom, prečo poistníci menia svoje poisťovne.

Aby sa klientom výber tej správnej poisťovne, ale aj následné uzatvorenie poistnej zmluvy čo najviac zjednodušil a spríjemnil, ponúka spoločnosť Netfinancie s.r.o. svoje sprostredkovateľské služby.

V roku 2006 bola prvou spoločnosťou, ktorá na trh zaviedla poistnú kalkulačku, a tak poskytuje najširšiu ponuku poistných produktov na slovenskom trhu.

Poistné kalkulačky na dané produkty obsahujú všetky poisťovne a ich ponuky, samozrejme podľa individuálnych údajov a požiadaviek klienta. Ich poistenie je tak šité priamo na mieru a vďaka porovnaniu všetkých ponúk aj najvýhodnejšie. Klienti majú aj reálny prehľad o tom, ako to na poistnom trhu práve vyzerá.

V súčasnosti spoločnosť Netfinancie s.r.o. svoje služby v záujme klienta naďalej rozširuje. Povinné zmluvné poistenie – PZP je možné dojednať online, teda bez nutnej návštevy, pričom klient má všetky doklady k dispozícii prostredníctvom elektronickej pošty. Takéto možnosti sú aj pri ostatných druhoch poistenia.

Novinkou spoločnosti je možnosť za PZP online už aj zaplatiť cez internet – prostredníctvom okamžitej platby cez CardPay. Ponúka tak svojim klientom široké možnosti výberu, podľa toho, čo im najviac vyhovuje.

Poslaním firmy je prinášať klientom, ale aj verejnosti neustály a kvalitný servis, preto sú aj kvalifikovaní pracovníci k dispozícii a v prípade potreby klientom poskytujú potrebné informácie.

Ak sa preto rozhodujete, kde si svoje povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie, cestovné poistenie alebo iné uzatvoríte, obráťte sa na odborníkov. Využite porovnávaciu kalkulačku od spoločnosti Netfinancie a sami sa presvedčíte, že uzatvorenie Vášho poistenia bude nielen jednoduché, rýchle, ale aj veľmi výhodné. Nemusíte nikam chodiť, uzatvorenie poistenia je Vám k dispozícii z pohodlia Vášho domova či z práce. Jedinou Vašou povinnosťou je zadanie údajov,  výber poisťovne a zaplatenie poistného. O všetko ostatné sa postarajú naši poistní poradcovia s bohatými skúsenosťami.

Nestrácajte pri uzatváraní poistenia čas, ani peniaze, ale využite služby profesionálov.

Ušetrite na poistení s Netfinancie.sk!