Voziť sa na stále novom aute je jedným zo symbolov úspechu

Úspech sa často hodnotí aj podľa toho, na akom aute sa vozíme. Ak ľudia vidia niekoho v manažérskom aute na úrovni, usúdia, že sa musí jednať o úspešného človeka. Nadobudnutie luxusného vozidla už však nemusí byť spojené so skladaním veľkej hotovosti naraz, ktorá by slúžila na kúpu auta. Riešiť sa to dá aj cez operatívny lízing, vďaka ktorému získate vysnívané auto bez toho, aby ste doň museli naraz investovať desaťtisíce eur.

Operatívny lízing bol doteraz využívaný najmä spoločnosťami, pretože tie ťažili z podmienok, aké má takýto spôsob nadobudnutia vozidla nastavené. Vďaka tomu, že nemuseli investovať do kúpy auta, a teda do vlastnej prevádzky, mohli financie využiť napríklad na svoj vlastný rozvoj, prípadne ich investovať inak. Dnes sa situácia na trhu s autami mení a túto zásadnú výhodu si začínajú uvedomovať aj bežní ľudia. Stačí len dobrá vyhliadka dostatočne vysokého príjmu na obdobie operatívneho lízingu a vybrať si také auto, za ktoré budete schopní splácať pravidelné mesačné splátky.

Pre úspešných ľudí je dôležité, aby sa vozili na stále novom aute. Práve to garantuje aj operatívny lízing. Zmluva je zvyčajne platná na obdobie 24 až 48 mesiacov, teda každé dva až štyri roky si môžete zabezpečiť úplne nové auto a bez toho, aby ste prerobili na stratení hodnoty toho starého. Navyše, dokážete si dopredu naplánovať, koľko vás prevádzka automobilu vyjde, keďže okrem mesačnej splátky zaň platíte len pohonné hmoty. PZP, havarijné poistenie a pravidelná servisná starostlivosť sú už zahrnuté v cene.

Operatívny lízing aj pre vás ponúka spoločnosť Hertzlease, v ktorej si ho dokážete vybaviť bez zbytočných okolkov. A to z ktoréhokoľvek miesta cez online kalkulačku. Po vyplnení jej údajov budete v krátkom čase kontaktovaný aj s cenovou ponukou zostavenou na mieru.