História pneumatík Barum, Bridgestone a Dunlop

Hľadáte ideálne pneumatiky pre svoj automobil? Skúste si prečítať históriu pneumatík, ktoré sú na Slovensku predávané vo veľkom.

Pneumatiky Barum

Značka, ktorú poznajú majitelia nielen osobných automobilov, ale aj nákladných. Jej sídlo je u našich západných susedoch a už len z toho dôvodu sa teší veľkej obľube. Je dostupná takmer v každej predajni pneumatík. Značka pneumatík Barum patrí pod nemecký koncern Continental AG. Vďaka nej sa dostala k moderným technológiam a zdokonalila výrobu pneumatík. Nájsť u nich môžete nielen zimné pneumatiky Barum, ale aj letné pneumatiky Barum. Lacné, výhodné a overené.

Bridgestone pneumatiky

Japonské pneumatiky Bridgestone sa začali vyrábať ešte v 30. rokoch. Dodnes sa však tešia veľkej obľube. Vo firme Bridgestone máte živý príklad v tom, ako sa malá firma môže stať nadnárodnou spoločnosťou. Tržby jej rok čo rok rastú. Počet zákazníkov sa výrazne zvyšuje, o čom značí aj spokojnosť v podobe pozitívnych referencií. Spoločnosť vyrába pneumatiky nielen pre osobné autá, ale aj pre nákladné, úžitkové, motorky, lietadlá a pre poľnohospodárske autá.

Pneumatiky Dunlop

Pneumatiky z Dublinu – pneumatiky Dunlop patria k najstarším značkám a k najkvalitnejším značkám pneumatík. Firma, ktorá má skúsenosti aj s výrobou pneumatík na pretekárske autá, ponúka lacné a pritom dobré pneumatiky pre širokú verejnosť. Máte auto a potrebujete kúpiť trebárs nové zimné pneumatiky? Vyberajte si pneumatiky Dunlop. Zakladateľom značky Dunlop bol v roku 1890 práve John Boyd Dunlop.

Okrem týchto troch značiek pneumatík máte na výber aj iné značky pneumatík ako napríklad Continental, Matador a Michelin. Ak nájdete vhodnú značku pneumatík pre svoje auto, budete mať na pár rokov pokoj. Nemusíte sa báť, že spôsobíte dopravnú nehodu, následkom ktorej sa niekto zraní. Dbajte o to, aby ste vybrali len tie najlepšie pneumatiky. Od toho závisí vaša bezpečnosť.