Povinné zmluvné poistenie – najlacnejšie ceny na internete

Prostredníctvom portálu spoločnosti Netfinancie s.r.o. pre povinné zmluvné poistenie si môžete porovnať a zistiť, koľko by Vás stálo zákonné poistenie v jednotlivých poisťovniach. Nejde pritom o žiadne subjektívne informácie. Všetky ponuky sú zobrazované na základe objektívneho porovnania od tej cenovo najvýhodnejšej až po tie ďalšie. Pritom porovnávať nemusíte len pri uzatváraní nového PZP. Ak aj máte uzatvorené poistenie, ale v najbližšej dobe sa Vám poistné obdobie končí, môžete si zistiť, či na trhu existuje aj výhodnejšia ponuka ako je práve tá, ktorú máte. V týchto prípadoch však nesmiete zabudnúť na fakt, že minimálna lehota na podanie výpovede Vašej poisťovni je 6 týždňov pred koncom poistného obdobia. Buďte preto v prípade, že chcete poisťovňu meniť, pripravení.

Nové povinné zmluvné poistenie, pre ktoré sa na základe porovnania cien rozhodnete, si uzatvoríte jednoducho, rýchlo a pohodlne či už z domu alebo práce. Doplníte potrebné údaje o Vás a Vašom vozidle. Po skontrolovaní návrhu zmluvy ho jednoducho odošlete.

V prípade, že ste dali prednosť PZP online, Vám budú poistná zmluva aj potrebná doklady doručené na Vašu emailovú adresu.

V prípade, že ste sa rozhodli pre klasickú formu uzatvorenia poistenia, očakávajte tieto doklady vo Vašej poštovej schránke do dvoch dní.

Ak Vám však poistenie súri, napríklad z dôvodu prihlásenia na dopravnom inšpektoráte, odporúčame Vám možnosť online poistenia. V tomto prípade je možné za poistenie aj online zaplatiť – prostredníctvom okamžitej platby cez CardPay. Samozrejme dodržiavame všetky pravidlá internetovej bezpečnosti a preto sú všetky Vami zadávané údaje, absolútne v bezpečí.

Robíme všetko preto, aby boli naši klienti čo najviac spokojní. Preto nás môžete v prípade akýchkoľvek otázok ohľadom PZP či uzatvárania poistenia kontaktovať alebo zanechať odkaz a naši kvalifikovaní  poistní poradcovia Vás budú kontaktovať spätne.

Dajte šancu internetu a službám, ktoré Vám ponúka – povinné zmluvné poistenie cez Netfinancie s.r.o. sa Vám určite oplatí.