Uzatvorte si krátkodobé alebo ročné cestovné poistenie výhodne!

Cestovné poistenie je možné uzatvoriť aj v deň cesty a to prostredníctvom služby online. Máte tak behom chvíli k dispozícii uzatvorenú zmluvu, ktorá je Vám doručená na Vašu emailovú adresu aj s dokladmi, ktoré túto skutočnosť preukážu na Vašej ceste. Aby ste mali cestovné poistenie aj platné, zaplatiť ho môžete najrýchlejšie online formou okamžitej platby cez CardPay. Stačí sa teda pobaliť a cestovať.

Myslíte si, že takto uzatvorené cestovné poistenie Vás bude stáť niečo navyše? Mýlite sa. Či už uzatvárate cestovné poistenie v riadnom predstihu alebo na poslednú chvíľu, cena je rovnaká. Mení sa len v závislosti od zmien cien konkrétnej poisťovne. Praktická online kalkulačka pre cestovné poistenie Vám však na základe zvolených údajov o Vás a Vašej ceste ponúkne prehľad všetkých ponúk jednotlivých poisťovní. Stačí sa potom len rozhodnúť, ktorej dáte prednosť. Či to bude tá, ktorá ponúka cenovo najvýhodnejšie cestovné poistenie alebo tá, s ktorou máte už aké-také cestovné skúsenosti a boli ste s ňou spokojní. Záleží jednoznačne na Vás. Kalkulačka poskytuje objektívne údaje, výber teda nie je skreslený alebo ovplyvnený.

Portál  pre cestovné poistenie však dáva výhodnú možnosť aj vášnivým cestovateľom. Novinkou je ročné cestovné poistenie online, ktoré stačí uzatvoriť raz a celý rok môžete cestovať bez starostí. Rovnako sú však k dispozícii všetky možné pripoistenia – pripoistenie športovej činnosti, batožiny, úrazové pripoistenie, pripoistenie zodpovednosti za škody, či zásahu horskej služby – tak ako je to v prípade krátkodobého cestovného poistenia.  Ak teda viete dopredu, že počas roka budete poistenie na cesty využívať častejšie, celoročné cestovné poistenie sa Vám rozhodne oplatí uzatvoriť.

Krátkodobé či ročné cestovné poistenie – porovnajte si ponuky a uzatvorte ho najvýhodnejšie cez Netfinancie s.r.o. !